Ferie zimowe: Akrobatyka

13-17 lutego 2023, poniedziałek-piątek, godz. 17.00-18.00

Opłata: Karnet 160 zł/5 dni

Zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat na zajęcia akrobatyki, podczas których dzieci rozwiną nowe umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne. Wykwalifikowana kadra zapewnia dzieciom bezpieczeństwo, fantastyczną zabawę oraz wsparcie w kształtowaniu umiejętności motorycznych i prawidłowej postawy. 

Na zajęciach skupimy się na koordynacji ruchowej i gibkości. Wykonywane ćwiczenia pomogą przygotować się do coraz bardziej złożonych elementów ruchowych, pomagających zaadaptować uczestników do każdego rodzaju wykonywanego sportu.

Poglądowy plan zajęć: balans i równowaga (m.in. stanie na rękach, głowie, mostek), przerzut bokiem oraz w przód i tył, aranż wykonywanych elementów, rozciąganie. 
Treningi prowadzone są z zachowaniem należytej ostrożności i asekuracji instruktora, który przede wszystkim dba o bezpieczeństwo uczestników. Uczymy się poprzez zabawę, ale nie zapominamy o zaangażowaniu i dobrym humorze. Zajęcia prowadzi Break Away. 

Instruktorka Sandra Wrzosek. 

Sandra Wrzosek, przygodę z akrobatyką i gimnastyką artystyczną rozpoczęła będąc jeszcze dzieckiem. Była zawodniczka Legion Warszawa, przez ponad 10 lat szkoliła się pod okiem najlepszych trenerów z Polski i za granicy. Podczas swojej kariery odniosła wiele sukcesów na zawodach krajowych i międzynarodowych. Od ponad 6 lat realizuje się jako trenerka. To niesamowita satysfakcja móc przekazywać dzieciom zamiłowanie do sportu oraz wyławiać kolejne talenty gimnastyki artystycznej. W pracy z dziećmi najważniejsze są dla niej nauka przez zabawę oraz odpowiednie dopasowanie się do indywidualnych potrzeb podopiecznych.