Lelek Zofia

Lelek Zofia

Instruktor: Tai Chi.

Trenerka Tai Chi, tancerka, malarka. Medalistka na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Wu Shu / Tai Chi oraz na zawodach o Puchar Polski Wu Shu. Tai Chi ćwiczy od 2003 roku. Praktykuje style Chen, Yang i Bagua, formy z mieczem oraz wachlarzem. Wieloletnia trenerka w Szkole Mistrza Nama Bui Ngoc. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi, które zdobyła prowadząc zajęcia Tai Chi w I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym oraz w klubie Sinnet.
Trenowała kung-fu Wu Shu, a od 2009 roku zgłębia tajniki tańca z wachlarzami bojowymi, który łączy dynamikę i precyzję wschodnich sztuk walki oraz ekspresję tańca współczesnego. Występowała w wielu pokazach tańca i sztuk walki, w performansie „Persona” w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie oraz na Festiwalu Teatrów Błądzących w Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice”.
Magister Sztuk Pięknych. Obroniła dyplom z malarstwa, który jest próbą zapisu ruchu Tai Chi tuszem na papierze w skali naturalnej, co dokumentuje film „Kontemplacja ruchu”.