Sekcje

Dorośli

Tai Chi

Tai Chi

Uczestnicy: dorośli.

Chińska sztuka medytacji w ruchu. System ćwiczeń ruchowo-oddechowych wywodzących się z chińskich sztuk walki, wywierających dobroczynny wpływ na ciało i umysł. Charakteryzuje się spokojnym, rytmicznym tempem.

SZCZEGÓŁY

Freestyle/Parkour

Freestyle/Parkour

Uczestnicy: dzieci i modzież 7-15 lat.

Freestyle i parkour to obecnie bardzo popularne i dynamicznie rozwijające się formy ruchu. Program zajęć obejmuje budowanie układów choreograficznych na bazie ćwiczeń gimnastycznych i elementów sztuk walki oraz z zastosowaniem bo – długiego kija i nunchaku – dwóch pałek połączonych sznurem. Uczestnicy uczą się współpracować w grupie, nabierają odwagi przed występem na scenie.

SZCZEGÓŁY

Capoeira

Capoeira

Uczestnicy: dzieci 6+, młodzież i dorośli. 

Na zajęciach trenujemy podstawy sztuk walki, wariacji akrobatycznych. Uczymy się gry na brazylijskich instrumentach oraz piosenek w języku portugalskim. Dwa razy w roku organizowane są warsztaty z brazylijskimi mistrzami. Każdego roku uczniowie mogą podejść do egzaminu i zdobyć swój pierwszy bądź kolejny stopień. Dzieci uczą się capoeira poprzez zabawę. Dla dorosłych zaś jest to trening funkcjonalny poprawiający kondycję fizyczną.

SZCZEGÓŁY

Komandosi/Survival

Komandosi/Survival

Uczestnicy: dzieci 7+ oraz rodzice.

Nauka technik samoobrony, zagadnienia szkoły przetrwania, elementy survivalu, psychologiczne aspekty obrony przed atakiem, strzelanie z różnego typu wiatrówek do tarcz, techniki musztry.

SZCZEGÓŁY