Sekcje

Dzieci

Sensowtorki

Sensowtorki

Uczestnicy: dzieci 6-36 miesięcy oraz ich opiekunowie.

Dzieci wszystkimi zmysłami badają, jak zmienia się świat na przestrzeni kolejnych miesięcy i pór roku. Zajęcia wspierają ich kreatywność i rozwój, są doskonałą zabawą, a instruktorzy dają dzieciom ogromną swobodę w poznawaniu otaczającego je świata.

SZCZEGÓŁY

Freestyle/Parkour

Freestyle/Parkour

Uczestnicy: dzieci i modzież 7-15 lat.

Freestyle i parkour to obecnie bardzo popularne i dynamicznie rozwijające się formy ruchu. Program zajęć obejmuje budowanie układów choreograficznych na bazie ćwiczeń gimnastycznych i elementów sztuk walki oraz z zastosowaniem bo – długiego kija i nunchaku – dwóch pałek połączonych sznurem. Uczestnicy uczą się współpracować w grupie, nabierają odwagi przed występem na scenie.

SZCZEGÓŁY

Capoeira

Capoeira

Uczestnicy: dzieci 6+, młodzież i dorośli. 

Na zajęciach trenujemy podstawy sztuk walki, wariacji akrobatycznych. Uczymy się gry na brazylijskich instrumentach oraz piosenek w języku portugalskim. Dwa razy w roku organizowane są warsztaty z brazylijskimi mistrzami. Każdego roku uczniowie mogą podejść do egzaminu i zdobyć swój pierwszy bądź kolejny stopień. Dzieci uczą się capoeira poprzez zabawę. Dla dorosłych zaś jest to trening funkcjonalny poprawiający kondycję fizyczną.

SZCZEGÓŁY

Karate / Kickboxing

Karate / Kickboxing

Uczestnicy: dzieci i młodzieży 5-13 lat.

Kobudo, ju jitsu, ken jitsu połączone z nauką podstaw języka japońskiego i historią japońskich sztuk walki. Egzaminy na stopnie i udział w zawodach. Zajęcia zawierają elementy rekreacji ruchowej, poprawiają kondycję i koordynację ruchową. Uczą zasad gry fair play.

SZCZEGÓŁY

Komandosi/Survival

Komandosi/Survival

Uczestnicy: dzieci 7+ oraz rodzice.

Nauka technik samoobrony, zagadnienia szkoły przetrwania, elementy survivalu, psychologiczne aspekty obrony przed atakiem, strzelanie z różnego typu wiatrówek do tarcz, techniki musztry.

SZCZEGÓŁY