Sekcje

Dzieci

Sensowtorki

Sensowtorki

NOWOŚĆ!!! ZAJĘCIA DLA MALUSZKÓW, które wraz z opiekunami oraz instruktorami będą wszystkimi zmysłami badać, jak zmienia się świat na przestrzeni kolejnych miesięcy i pór roku. Zajęcia wspierają kreatywność i rozwój dzieci, są doskonałą zabawą, a instruktorzy dają dzieciom ogromną swobodę w poznawaniu otaczającego świata.

SZCZEGÓŁY

Freestyle

Freestyle

Zajęcia ruchowe poprawiające ogólną sprawność fizyczną, koordynację ruchową i rozciągnięcie. Program zajęć obejmuje budowanie układów choreograficznych na bazie ćwiczeń gimnastycznych i elementów sztuk walki oraz z zastosowaniem bo – długiego kija i nunchaku.Mogą tworzyć własną choreografię, którą zaprezentują na zawodach lub szkolnej zabawie czy wśród znajomych.
SZCZEGÓŁY

Capoeira

Capoeira

Na zajęciach trenujemy podstawy sztuk walki, wariacji akrobatycznych. Uczymy się gry na brazylijskich instrumentach oraz piosenek w języku portugalskim. Dwa razy w roku organizowane są warsztaty z brazylijskimi mistrzami. Każdego roku uczniowie mogą podejść do egzaminu i zdobyć swój pierwszy bądź kolejny stopień. Dzieci uczą się capoeira poprzez zabawę. Dla dorosłych zaś jest to trening funkcjonalny poprawiający kondycję fizyczną.
SZCZEGÓŁY

Karate / Kickboxing dla dzieci

Karate / Kickboxing dla dzieci

Kobudo, ju jitsu, ken jitsu połączone z nauką podstaw języka japońskiego i historią japońskich sztuk walki. Egzaminy na stopnie i udział w zawodach. Zajęcia zawierają elementy rekreacji ruchowej, poprawiają kondycję i koordynację ruchową. Uczą zasad gry fair play.
SZCZEGÓŁY

Mały Komandos

Mały Komandos

Nauka technik samoobrony, zagadnienia szkoły przetrwania, elementy survivalu, psychologiczne aspekty obrony przed atakiem, techniki musztry. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-13 lat.
SZCZEGÓŁY