Zajęcia: Breaking Academy online

Zajęcia:

  • online przy wykorzystaniu platformy Zoom
  • w czwartki, godz. 18.00-19.00.

Uczestnicy: dzieci i młodzież 7-15 lat z sekcji Breaking Academy.

Instruktor: Łukasz Depa.

Opłata ryczałtowa 95zł/m-c. Warunkiem udziału jest opłacenie zajęć przelewem lub przez PayU. Uczestnicy, którzy opłacą zajęcia online otrzymują link do zajęć.

Zajęcia dla tych, którzy opanowali już podstawowe techniki tego tańca i chcą je doskonalić poprzez ćwiczenia. W programie taniec breakdance oraz ćwiczenia siłowo-sprawnościowe, w tym kroki wykonywane „w parterze”, czyli rękami i nogami, a często całym ciałem na ziemi. Udział w prezentacjach i zawodach.

Breakdance jest niezwykle efektowny. Z podziwem patrzymy na występy b-boyów – ich akrobatyczne ewolucje połączone z czystym, rytmicznym tańcem i muzyką. Toprock, power moves, freeze i footwork… Łukasz Depa wyjaśni i pokaże. Breakdance to ciągłe ćwiczenia i nigdy nie jest tak, że b-boy umie wszystko, on cały czas się uczy. I ciągle trzeba powtarzać nowo zdobyte umiejętności i poznane kroki, a jednocześnie bardzo ważna jest zdolność improwizacji. Breakdance to taniec trudny, wymagający dużej sprawności fizycznej oraz systematycznego, intensywnego treningu, co pociąga za sobą zachowanie samodyscypliny. Z drugiej strony pozwala na dowolność ruchową, funkcjonuje poza normami, nie jest zamknięty w układach ani rytmach jak inne tańce. Break pozwala na improwizację, daje możliwość wyzwolenia osobistej ekspresji. Dlatego stał się jedną z form rywalizacji.

 

FILMY:

Zobacz także