Sekcje

Strefa ruchu

Capoeira

Capoeira

Uczestnicy: dzieci 6+, młodzież i dorośli. 

Na zajęciach trenujemy podstawy sztuk walki, wariacji akrobatycznych. Uczymy się gry na brazylijskich instrumentach oraz piosenek w języku portugalskim. Dwa razy w roku organizowane są warsztaty z brazylijskimi mistrzami. Każdego roku uczniowie mogą podejść do egzaminu i zdobyć swój pierwszy bądź kolejny stopień. Dzieci uczą się capoeira poprzez zabawę. Dla dorosłych zaś jest to trening funkcjonalny poprawiający kondycję fizyczną.

SZCZEGÓŁY

Freestyle

Freestyle

Uczestnicy: dzieci 7+, młodzieży do 15 lat.

Zajęcia ruchowe poprawiające ogólną sprawność fizyczną, koordynację ruchową i rozciągnięcie. Program zajęć obejmuje budowanie układów choreograficznych na bazie ćwiczeń gimnastycznych i elementów sztuk walki oraz z zastosowaniem bo – długiego kija i nunchaku.Mogą tworzyć własną choreografię, którą zaprezentują na zawodach lub szkolnej zabawie czy wśród znajomych.

SZCZEGÓŁY

Karate / Kickboxing dla dzieci

Karate / Kickboxing dla dzieci

Uczestnicy: dzieci i młodzieży 5-13 lat.

Kobudo, ju jitsu, ken jitsu połączone z nauką podstaw języka japońskiego i historią japońskich sztuk walki. Egzaminy na stopnie i udział w zawodach. Zajęcia zawierają elementy rekreacji ruchowej, poprawiają kondycję i koordynację ruchową. Uczą zasad gry fair play.

SZCZEGÓŁY

Mały Komandos

Mały Komandos

Uczestnicy: dzieci 6-13 lat.

Nauka technik samoobrony, zagadnienia szkoły przetrwania, elementy survivalu, psychologiczne aspekty obrony przed atakiem, techniki musztry. 

SZCZEGÓŁY

Sensowtorki

Sensowtorki

NOWOŚĆ!!! ZAJĘCIA DLA MALUSZKÓW, które wraz z opiekunami oraz instruktorami będą wszystkimi zmysłami badać, jak zmienia się świat na przestrzeni kolejnych miesięcy i pór roku. Zajęcia wspierają kreatywność i rozwój dzieci, są doskonałą zabawą, a instruktorzy dają dzieciom ogromną swobodę w poznawaniu otaczającego świata.

SZCZEGÓŁY

Tai Chi

Tai Chi

Uczestnicy: dorośli.

Chińska sztuka medytacji w ruchu. System ćwiczeń ruchowo-oddechowych wywodzących się z chińskich sztuk walki, wywierających dobroczynny wpływ na ciało i umysł. Charakteryzuje się spokojnym, rytmicznym tempem.

SZCZEGÓŁY