Wakacyjne propozycje

Letnie kino plenerowe: Wielkie piękno

Letnie kino plenerowe: Wielkie piękno

05 lipca 2020

Zapraszamy na „Wielkie piękno”, włoski komediodramat w reżyserii Paolo Sorrentino. Obraz obsypany licznymi nagrodami, w tym Oscarem dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. To historia dziennikarza i jego bezpowrotnie utraconej młodości.
SZCZEGÓŁY

Rodzinne warsztaty muzyczne: wyGRAmy

Rodzinne warsztaty muzyczne: wyGRAmy

07 lipca 2020

Odkryjcie z nami oblicza muzyki! Na warsztaty zapraszamy całe rodziny z Targówka i Warszawy. Zagramy na perkusji, bębnach afrykańskich i gitarach! Jeśli macie swoje ulubione instrumenty zabierzcie je na warsztaty. Finałem warsztatów będzie wspólny koncert!
SZCZEGÓŁY

Wakacyjne warsztaty: Tydzień z kulturą brazylijską

Wakacyjne warsztaty: Tydzień z kulturą brazylijską

20 lipca 2020

Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat na wakacyjne warsztaty z kulturą brazylijską. Pokażemy Wam capoeirę, zagramy na brazylijskich instrumentach, nauczymy się podstawy języka portugalskiego i tradycyjnego tańca z pałkami Maculele.
SZCZEGÓŁY

Koncert online: Fortepian w czasach Chopina

Koncert online: Fortepian w czasach Chopina

22 lipca 2020

Jak brzmiały historyczne fortepiany? Dlaczego są tak niezwykłe? Na których z nich grali polscy kompozytorzy? Zapraszamy na poranne koncerty online, podczas których Justyna Kreft zabierze Państwa w podróż w czasie do dziewiętnastowiecznej Warszawy.
SZCZEGÓŁY

Spotkanie sąsiedzkie: Odkrywamy Zacisze

Spotkanie sąsiedzkie: Odkrywamy Zacisze

26 lipca 2020

Znasz ciekawe historie o Zaciszu? Masz w swoim albumie zdjęcia z sąsiedztwa? Chcesz współtworzyć geocachingową ścieżkę spacerową? Przyjdź na sąsiedzkie spotkanie i włącz się tworzenie subiektywnej ścieżki spacerowej po miejscach ważnych i ciekawych na Zaciszu.
SZCZEGÓŁY

Lato w mieście: Wycieczka z kolorami

Lato w mieście: Wycieczka z kolorami

10 sierpnia 2020

Wakacje w mieście? Tylko w DK Zacisze. Będą podróże małe i duże oczami wyobraźni, arcydzieła na papierze i z papier-mâché, trochę zielarstwa i decoupage. Zajrzymy do pracowni mistrzów i spróbujemy własnych sił w różnych dziedzinach sztuki, będą warsztaty graficzne i typograficzne oraz mnóstwo wspólnych przygód, eksperymentów i zabaw.
SZCZEGÓŁY