Odwołany! Wykład UTW: Zmiany klimatu – czy zemsta natury?

Odwołany! Wykład UTW:  Zmiany klimatu – czy zemsta natury?

Komunikat! Od 12 marca 2020 (czwartek), do odwołania, działalność Domu Kultury Zacisze zostaje wstrzymana. Zawieszenie obowiązuje do czasu wydania kolejnych decyzji.

 

Odwołany! 23 marca 2020, poniedziałek, godz. 11.00

Wstęp wolny dla studentów UTW, pozostali 10 zł.

Serdecznie zapraszamy na wykład pt. „Zmiany klimatu – czy zemsta natury?”, który wygłosi dr Witold Lenart - klimatolog, sozolog (specjalista ochrony środowiska).

Dr Witold Lenart, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, zastępca Dyrektora Centrum Badań nad Środowiskiem i Zrównoważonym Rozwojem UW, a także Kierownik Mazowieckiego Ośrodka Geograficznego w Murzynowie k. Płocka.(do końca 2014 roku)

Obecnie m.in. członek Komisji ds. OOS przy Ministrze OŚ, Prezes Stowarzyszenia Konsultantów Ocen Środowiskowych, Członek towarzystw naukowych i stowarzyszeń ekologicznych.

Autor i współautor około 150 publikacji i ekspertyz. Rzeczoznawca i biegły w dziedzinach związanych z ochroną środowiska.

W zakresie edukacji ekologicznej uczestnik, autor, współautor, wykładowca i koordynator kilkudziesięciu projektów, w tym szkoleń, konferencji, wydawnictw, konkursów oraz filmów i programów telewizyjnych i radiowych w tym dotyczących ochrony klimatu i zrównoważonego rozwoju. Uczestnik wypraw polarnych i na obszary suche. Krajoznawca mazowiecki i nadwiślański.

 

edukacja