Praktykantki w DK Zacisze

Praktykantki w DK Zacisze

16 kwietnia - 30 czerwca 2021

Dom Kultury Zacisze to miejsce, które rozwija pasje, ale też podnosi kompetencje i dzieli się wiedzą. Przedstawiamy Wam 2 praktykantki – Sylwię Zając i Kingę Wolską. Do czerwca będą zdobywały praktyczne umiejętności w działach Public Relations, pozyskiwania środków i realizacji projektów. Mamy nadzieję, że w przyszłości okażą się kluczowe dla ich przyszłych pracodawców.

Sylwia Zając

Jestem studentką III roku Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, a specjalizacja, którą wybrałam to Media w kulturze. Interesuję się obrazem wampira w Polsce i popkulturze. Wybrałam Dom Kultury Zacisze w celu odbycia praktyk studenckich i zdobycia wiedzy, która umożliwi mi znalezienie pracy związanej z kulturą.

Kinga Wolska

Jestem studentką III roku Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Specjalizacja, którą wybrałam to zarządzanie kulturą. Szukając miejsca, w którym odbędę praktyki, ważne dla mnie było to, żebym mogła nauczyć się, w jaki sposób funkcjonuje instytucja kultury i jak się nią zarządza. Taką możliwość dostałam, zaczynając praktyki w DK Zacisze. Interesuję się sportem, przez wiele lat grałam w piłkę ręczną w warszawskim klubie Varsovia, zdobywając z zespołem dwukrotnie Mistrzostwo Polski. Moją pasją są również podróże, dzięki którym mogę bliżej poznać różne kultury.