Sekcje

Taniec

Balet

Balet

Doskonalenie zdolności ruchowych dzieci w wieku 5-7 lat. Nauka tańca klasycznego. Poprzez taniec dziecko rozwija swój talent, nabiera pewności siebie, uczy się zachowań scenicznych i relacji z publicznością.
SZCZEGÓŁY

Break Kids

Break Kids

Zespół Break Kids to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat, łączące breakdance, hip-hop, jazz. Zajęcia łączą naukę rytmiki, słuchanie muzyki i ogólne ćwiczenia ruchowe. Rozwijają w dzieciach sprawność, poprawiają koordynację ruchową, uelastyczniają mięśnie i ścięgna, a ponadto dają pewność siebie i motywują do dalszych ćwiczeń.
SZCZEGÓŁY

BREAKING Academy

Pierwsze zajęcia, 16.09.14

Grupa dla początkujących oraz dla tych, którzy opanowali już podstawowe techniki tego tańca i chcą je doskonalić poprzez ćwiczenia. W programie taniec breakdance oraz ćwiczenia siłowo-sprawnościowe, w tym kroki wykonywane „w parterze”, czyli rękami i nogami, a często całym ciałem na ziemi. Efektem zajęć będzie utworzenie formacji, która będzie brała udział w prezentacjach i zawodach.
SZCZEGÓŁY

Klub Boogie Rock

Zajęcia

Klub tańca boogie woogie i rock’n’rolla ma na swoim koncie liczne sukcesy krajowe i zagraniczne. Tancerze biorą udział w turniejach i konkursach. Występują podczas imprez organizowanych przez Dom Kultury „Zacisze”. Może i Ty chciałbyś rozwijać swoją przygodę z tańcem?
SZCZEGÓŁY

Street jazz dla dzieci

Street jazz dla dzieci

NOWOŚĆ!!! Street jazz jest połączeniem najpopularniejszych stylów tańca królujących w teledyskach gwiazd muzyki pop, hip-hop i R’n’B z techniką jazzową. Zajęcia wyrabiają w dzieciach poczucie rytmu, a układy taneczne uczą wyczucia przestrzeni.

SZCZEGÓŁY

Taneczne podróże po Europie

Taneczne podróże po Europie

NOWOŚĆ!!! Zajęcia taneczne dla wszystkich, którzy są ciekawi jak tańczą nasi bliżsi i dalsi sąsiedzi. Będą tańce szkockie, bretońskie, greckie, macedońskie, armeńskie. W korowodach, parach i kręgach. O różnym charakterze, od szybkich i energetycznych po tańce spokojne i dostojne. Zajęcia są skierowane do osób dorosłych, bez względu na umiejętności czy doświadczenie taneczne.

SZCZEGÓŁY

Taniec towarzyski dla dorosłych

Taniec towarzyski dla dorosłych

Walc, tango, rock’n’roll, samba, cha-cha, disco i wspólna zabawa.
SZCZEGÓŁY