Sekcje

Dzieci

Street jazz dla dzieci

Street jazz dla dzieci

NOWOŚĆ!!! Street jazz jest połączeniem najpopularniejszych stylów tańca królujących w teledyskach gwiazd muzyki pop, hip-hop i R’n’B z techniką jazzową. Zajęcia wyrabiają w dzieciach poczucie rytmu, a układy taneczne uczą wyczucia przestrzeni.

SZCZEGÓŁY

Balet

Balet

Doskonalenie zdolności ruchowych dzieci w wieku 5-7 lat. Nauka tańca klasycznego. Poprzez taniec dziecko rozwija swój talent, nabiera pewności siebie, uczy się zachowań scenicznych i relacji z publicznością.
SZCZEGÓŁY

BREAKING Academy

Pierwsze zajęcia, 16.09.14

Grupa dla początkujących oraz dla tych, którzy opanowali już podstawowe techniki tego tańca i chcą je doskonalić poprzez ćwiczenia. W programie taniec breakdance oraz ćwiczenia siłowo-sprawnościowe, w tym kroki wykonywane „w parterze”, czyli rękami i nogami, a często całym ciałem na ziemi. Efektem zajęć będzie utworzenie formacji, która będzie brała udział w prezentacjach i zawodach.
SZCZEGÓŁY

Break Kids

Break Kids

Zespół Break Kids to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat, łączące breakdance, hip-hop, jazz. Zajęcia łączą naukę rytmiki, słuchanie muzyki i ogólne ćwiczenia ruchowe. Rozwijają w dzieciach sprawność, poprawiają koordynację ruchową, uelastyczniają mięśnie i ścięgna, a ponadto dają pewność siebie i motywują do dalszych ćwiczeń.
SZCZEGÓŁY