50 lat DK Zacisze

50 lat. Złoty jubileusz!

Cieszymy się, że to akurat my obchodzimy z Państwem tak zacne 50. urodziny naszego wspólnego domu kultury. Z tej okazji zaplanowaliśmy kilka wydarzeń artystycznych. Zaprosimy Państwa na wystawy, koncerty, spotkania tematyczne i warsztaty urodzinowe. Oglądając mozaikę ze zdjęć, będzie można podejrzeć ważne momenty i ludzi z przeszłości i teraźniejszości. 

Z okazji tak okrągłego jubileuszu i jednocześnie wejścia w drugie 50-lecie, postanowiliśmy przybrać nowe szaty. Andrzej Pągowski – artysta, grafik – zaprojektował nowe logo Domu Kultury Zacisze. Jest takie, jak sposób naszego działania: subtelne, artystyczne, lekkie i czytelne. Pamiętając o tradycji i bogatej historii naszego domu kultury, chcemy iść z duchem czasu i nie boimy się zmian, bo wiemy, że mamy Wasze poparcie.

Andrzej Pągowski, zanim zaprojektował logo, poznał miejsce. W galerii odbyła się wystawa jego plakatów z ostatnich 16 lat, był jurorem (trzykrotnie) Międzynarodowego Konkursu na Plakat Filmowy zorganizowanego przez DK Zacisze wspólnie z Filmoteką Narodową i Warszawską Szkołą Filmową. W momencie projektowania logo nie byliśmy dla Andrzeja Pągowskiego anonimowym domem kultury. Byliśmy ludźmi i działaniami, które zobaczył i dotknął. To zapewniło spójność znaku z charakterem działalności. 

A to jest dla nas bardzo ważne. Wiemy, że Wy również tę spójność dostrzeżecie i polubicie nowe logo DK Zacisze.

WYDARZENIA:

KRONIKADK Zacisze
KRONIKADK Zacisze

Mediateka

Najważniejsze wydarzenia w latach 1967-2005
SZCZEGÓŁY
GADŻETY OKOLICZNOŚCIOWEDK Zacisze
PAMIĄTKI I ŻYCZENIADK Zacisze
FILMYDK Zacisze