Sekcje

Dzieci

Małe Studio Wokalne

Małe Studio Wokalne

Przyszli adepci sztuki wokalnej uczą się prawidłowego wydobywania głosu, ogólnego umuzykalnienia, obycia scenicznego, a także świadomości ciała poprzez wykorzystanie technik rytmiki. Zajęcia oparte są nie tylko na doskonaleniu warsztatu wokalnego, ale również na szerzej pojętej nauce muzyki.
SZCZEGÓŁY

Gitara

Przykładowa lekcja

Indywidualna nauka gry na gitarze klasycznej.
SZCZEGÓŁY

Keyboard

Koncert kolęd i pastorałek, 11.01.18

Indywidualna nauka gry na instrumentach klawiszowych.
SZCZEGÓŁY

Mały Muzyk

Mały Muzyk

Zajęcia umuzykalniające. Obejmują naukę piosenek, poznawanie nut i określeń muzycznych, grę na keyboardzie. Pozwalają najmłodszym na indywidualny kontakt z muzyką. Sposób pracy jest dostosowany do zdolności, predyspozycji i stopnia zaawansowania dziecka.
SZCZEGÓŁY

Pianino

Pianino

Indywidualne lekcje nauki gry na pianinie.
SZCZEGÓŁY

Studio piosenki rozrywkowej

Studio piosenki rozrywkowej

Miejsce dla osób (dzieci 7+, młodzież, dorośli), które lubią śpiewać i chcą szkolić swój głos pod okiem profesjonalnego i wykształconego trenera wokalnego. Oferujemy zajęcia indywidualne, podczas których uczymy świadomego i poprawnego wydobywania dźwięków. Zajmujemy się kształceniem w zakresie: emisji głosu, intonacji, poczucia rytmu, dykcji oraz interpretacji piosenki, pracy z mikrofonem, ruchu scenicznego.
SZCZEGÓŁY

Rytmika

Rytmika

Zajęcia muzyczne przy akompaniamencie pianina. Zabawy rozwijają poczucie rytmu i przestrzeni. Rytmika rozbudza w dzieciach umiejętność wyrażania ruchem tego, co czują.
SZCZEGÓŁY

ZESPÓŁ WOKALNY Abra

ZESPÓŁ WOKALNY Abra

W programie nauka piosenek, praca z mikrofonem, ćwiczenia śpiewu na głosy oraz prawidłowej emisji i dykcji. Zakres ćwiczeń obejmuje również pracę nad prostymi układami ruchowymi i ekspresją ciała. W ramach projektu finansowanego przez Fundusz Animacji Kultury WPEK zespół nagrał profesjonalny klip.
SZCZEGÓŁY

ZESPÓŁ WOKALNY Kadabra

ZESPÓŁ WOKALNY Kadabra

Dziecięcy zespół wokalno-taneczny. Program obejmuje naukę piosenek, pracę z mikrofonem, ćwiczenia emisji, prawidłowej dykcji, pracę nad prostymi układami ruchowymi i ekspresją ciała, udział w koncertach, konkursach i przygotowanie przedstawienia muzycz­nego.
SZCZEGÓŁY

Zespół Wokalny VOICE OF ZACISZE

Koncert Piosenki Rozrywkowej oraz Zespołu Voice of Zacisze

Młodzieżowy zespół wokalny, stworzony z myślą o młodych wokalistach w wieku 10-17 lat. Na zajęciach poruszamy takie zagadnienia jak emisja głosu, dykcja, praca z mikrofonem. Wokaliści poznają zasady śpiewu w wielogłosie, ruchu scenicznego, a także wartościowe utwory z zakresu muzyki rozrywkowej. Zespół reprezentuje DK Zacisze podczas koncertów plenerowych i konkursów wokalnych.
SZCZEGÓŁY