O nas

Media o nas

 • Radio RDC

  10 czerwca 2020
  Zapraszamy do słuchania rozmowy poświęconej akcji społecznej PrzytulMY. Dzień Przytulania z Domem Kultury Zacisze, o której opowiadała Marzena Szychułda. Ewa Karasińska zaprosiła słuchaczy na bezpłatne lekcje tańca online, m.in. tańca z Węgier „Ne felj Lanyom”.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  16 maja 2020
  O naszych aktualnych działaniach i propozycjach na antenie Radia RDC opowiadał Rafał Dworacki, dyrektor Domu Kultury Zacisze. Zaprosił na warsztaty live stream „Mój portret w mojej lalce” z artystką Pauliną Maksjan.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  22 kwietnia 2020
  Gośćmi Południa z Animuszem w RDC były Marzena Szychułda, Promocja i PR oraz Anna Komorowska, instruktorka zajęć teatralnych, które opowiadały o kulturze online. Przedstawiły sposoby na rozwijanie talentów aktorskich, tanecznych i wokalnych oraz zdradziły zadanie dla artystów związanych z DK Zacisze.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  17 stycznia 2020
  Gośćmi Południa z Animuszem w RDC byli Jan Raczek, gitarzysta, członek zespołu Gitarerra z DK Zacisze oraz Sylwia Svorová Pawełkowicz, autorka wystawy „Pięć żywiołów”. Wspólnie zapraszali na niedzielny wernisaż malarstwa figuratywnego, abstrakcji geometrycznych i platońskich brył „Pięć żywiołów” oraz koncert Gitarerry.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  17 stycznia 2020
  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, w której Bożenna Dydek, dyrektor DK Zacisze oraz Joanna Rawik, piosenkarka i jurorka zachęcały do udziału w XVII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  11 grudnia 2019
  Zapraszamy do wysłuchania Południa z Animuszem i rozmowy o akcji „Z cukrem czy bez”, bezpłatnych badaniach i konsultacjach lekarskich, warsztatach żywieniowych i kabarecie. Gośćmi byli Jerzy Barański – organizator akcji i Bożena Sikorska – aktorka-amatorka, członkini Kabaretu Zatarg.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP Warszawa

  4 grudnia 2019

  Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Katarzyną Tumiłowicz-Piotrowską i Dorotą Koch, które zapraszały na Zapach Świąt i wystawę 4 rano. Zobacz rozmowę w 21 minucie programu Warszawski Dzień. 

  SZCZEGÓŁY
 • TVP Warszawa

  17 września 2019
  Bożenna Dydek, dyrektor DK Zacisze zapraszała na niedzielne Garden Party: Rodzinny piknik na Zaciszu i korzystania z naszej nowej oferty zajęć i warsztatów, a Magdalena Mróz opowiadała o Młodzieżowym Studiu Teatralnym. Zobacz rozmowę w 33 minucie programu Warszawski Dzień!
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  7 września 2019
  O budowaniu społeczności lokalnej w Radiu RDC opowiadała Bożenna Dydek, dyrektor DK Zacisze oraz Jan Kasprzyk, nauczyciel gry na gitarze, założyciel zespołu „GITARERRA”.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  15 sierpnia 2019
  Marzena Szychułda z DK Zacisze i Agnieszka Nowak ze Stowarzyszenie DietaNova zapraszały na warsztaty GOTOWAnaKULTURA oraz Lato w Mieście z ciekawymi eksperymentami, tańcem, sztuką i muzyką, a nawet cyrkiem.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP Warszawa

  20 maja 2019
  O rozbudowie DK Zacisze i wydarzeniach plenerowych, m.in. 11.Festiwalu Dzieci i Młodzieży Artystyczny Targówek mówi Marzena Szychułda w programie Warszawski Dzień.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  23 lutego 2019
  O wystawie „Poza ramami” w Wieczorze RDC opowiadali Mariusz Ołowski, autor wystawy i Andrzej Kalina, artysta grafik, wykładowca na Wydziale Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  12 stycznia 2019
  O formach tańca i jego roli opowiada Ewa Karasińska-Gajo, instruktorka Tańców Świata i Tańca integracyjnego, w rozmowie z Małgorzatą Kron.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP Warszawa

  9 stycznia 2019
  Rozmowa poświęcona zespołowi kabaretowo-teatralnemu w DK Zacisze. Jak doszło do tej inicjatywy, kto poprowadzi grupę i kto może zostać jej członkiem opowiadają Taida Załuska, koordynator UTW Zacisze i Bożena Sikorska, studentka UTW Zacisze.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  6 stycznia 2019
  Gośćmi Beaty Jewiarz byli: Łukasz Depa (Breaking Akademy i Break Kids) oraz Katarzyna Korc-Pilitowska (Street jazz). Rozmawiali o zajęciach tańca dla dzieci w Domu Kultury Zacisze.
  SZCZEGÓŁY
 • Jedynka Polskie Radio

  18 grudnia 2018
  Lekcja sportów walki. Po co trenować sporty walki, wywodzące się najczęściej z dalekiej Azji? Opowiada Andrzej Nowaczuk i dzieci z sekcji Karate.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP Warszawa

  17 grudnia 2018
  Zapraszamy do oglądania rozmowy poświęconej obchodom 30-lecia istnienia pracowni tkactwa artystycznego w DK Zacisze z udziałem Bożenny Dydek, dyrektor DK Zacisze oraz Teresy Szczepańskiej, instruktora pracowni tkactwa.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  22 listopada 2018
  O tym, czego jeszcze nie wiecie o warszawskich domach kultury w kontekście kampanii (Na)dajemy kulturę! mówiły Bożenna Dydek (dyrektor DK Zacisze) oraz Katarzyna Sajewicz (promocja i PR DK Praga).
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  17 listopada 2018
  Sekrety powstawania minimusicalu i projektu Świat Musicalu zdradzali młodzi artyści - Malwina Łuczak i Szymon Piotrowski oraz Katarzyna Tumiłowicz-Piotrowska (kierownik działu programowego).
  SZCZEGÓŁY
 • Polskie Radio Dzieciom

  12 listopada 2018
  Jak i gdzie szukać kontaktu z kulturą? Co mają do zaoferowania domy kultury? O tym, oraz o kampanii warszawskich Domów Kultury "(Na)dajemy kulturę!" opowiadała Marzena Szychułda (promocja i PR).
  SZCZEGÓŁY