O nas

Media o nas

 • Radio RDC

  27 lipca 2022
  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy poświęconej Dętemu laboratorium w ramach CICHO TU. Gośćmi Piotra Majewskiego był Wojciech Szuniewicz, wicedyrektor Domu Kultury Zacisze dyrektor, i dr hab. Urszula Janik, pierwsza flecistka i solistka Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Narodowej w Warszawie.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  10 maja 2022
  O koncercie przeciw agresji Rosji w Ukrainie, czyli warszawskiej premierze Wieloryba Fiutina i innych opowiadań w Radiu RDC mówili: Piotr Bukartyk, Michał Szczeblewski, perkusista Ajagore oraz Wojciech Szuniewicz, wicedyrektor DK Zacisze. Rozmowę poprowadził Piotr Majewski. Zapraszamy do słuchania i na koncert 15.5.22 o g. 18.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  3 lutego 2022
  Zapraszamy do słuchania Nuli Stankiewicz i Barbary Bzdek, autorki wystawy Kobieta w czerwieni, która opowiada o swojej historii, pasji i zmianach. Jako kobieta silna, zdeterminowana, odważna i mądra, w życiu której wydarzyło się coś niezwykłego.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  25 stycznia 2022
  Zapraszamy do wysłuchania Południa z Animuszem o spektaklu „Sceny Współczesne” i o terapeutycznej roli tańca. Gośćmi Piotra Majewskiego byli: Ewa Małecki – reżyser spektaklu i Robert Kulesza – instruktor tańca, trener, choreograf, sędzia i szkoleniowiec.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP3 Warszawa

  10 stycznia 2022
  Zapraszamy do oglądania Warszawskiego dnia w TVP 3 Warszawa, w którym Piotr Filonowicz i Marzena Szychułda opowiadali o ekologicznej i artystycznej Zimie w Mieście oraz dwóch spektaklach – Bajki przez telefon i Sceny współczesne.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP3 Warszawa

  27 grudnia 2021
  Zapraszamy do obejrzenia programu Sala prób z udziałem Ewy Karasińskiej, instruktorki sekcji Biały śpiew.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP3 Warszawa

  15 listopada 2021
  Zapraszamy do obejrzenia programu Sala prób z udziałem Gabrieli Kołtun, instruktorki Zespołu wokalnego.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  28 października 2021
  Zapraszamy do słuchania rozmowy Nuli Stankiewicz z Beatą Michalec, zastępcą dyrektora Muzeum Niepodległości, która opowiada o autorce tekstu Hej! Chłopacy bagnet na broń, czyli Krystynie Krahelskiej i wystawie w Galerii DK Zacisze.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  15 października 2021
  Gościem Nuli Stankiewicz była Monika Gliga, autorka zbioru fotografii z wizerunkiem Syrenki Warszawskiej w przestrzeni miejskiej. Wystawę można oglądać w DK Zacisze do 12.12.21.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  27 sierpnia 2021
  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Nuli Stankiewicz z Wojciechem Szuniewiczem, zastępcą dyrektora DK Zacisze i pomysłodawcą cyklu koncertów Cicho Tu! oraz kontrabasistą Macieja Sadowskiego z Gdańsk Necropolitan Orchestra. Rozmowa o muzyce, filozofii życia, porządku świata i koncercie na Dialog na kontrabas i trąbkę.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  5 lipca 2021
  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Rafałem Dworackim (dyrektorem DK Zacisze), który opowiada o wychodzeniu DK Zacisze w plener. W każdą niedzielę lata zapraszamy na seanse filmowe i cykl Polskie kino, piątkowe koncerty na trawie i bez prądu CICHO TU oraz działania na plaży nad Zalewem Bardowskiego.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP3 Warszawa

  15 czerwca 2021
  Zapraszamy do oglądania programu Warszawski Dzień z udziałem Rafała Dworackiego, dyrektora DK Zacisze, który opowiada o atrakcjach Garden Party dla małych i dużych, bliskich i dalekich sąsiadów oraz Eweliny Romanowskiej, instruktorki Małych Einsteinów, która zaprosiła widzów na stoisko segregacji śmieci.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP3 Warszawa

  17 maja 2021
  Zapraszamy do oglądania programu z udziałem tancerzy z Klubu Boogie Rock i Roberta Kuleszy, który opowiadał o uczestnikach i ich pasjach.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP3 Warszawa

  17 maja 2021
  Zapraszamy do obejrzenia szczerej rozmowy z Alicją Mieszało, studentką UTW Zacisze w programie Sala prób w TVP3 Warszawa. O miłości do śpiewania i Zacisza, o swoim sposobie na życie z pasją.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP1

  28 marca 2021
  Dorota Koch, artystka z Targówka i pomysłodawczyni akcji Pisanka-Dzierganka, opowiadała o projekcie i dziergankach stworzonych przez mieszkańców Zacisza, Targówka i Warszawy. Zapraszamy do oglądania.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP1

  25 marca 2021
  Szydełko, druty, włóczka, no i wyobraźnia. To zestaw obowiązkowy każdego, kto chce przyłączyć się do dekorowania w Warszawie pokaźnych rozmiarów pisanki. O projekcie opowiadały Katarzyna Tumiłowicz-Piotrowska, kierownik działu edukacji i animacji oraz Dorota Koch, artystka z Targówka.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP3 Warszawa

  8 marca 2021

  Zapraszamy do objrzenia programu Sala prób z udziałem Poli Deptuły ze Studia Piosenki Rozrywkowej. 

  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  3 marca 2021
  O koncercie Tango – Piazzolla i nowym cyklu Sztuka pod ręką, który opowiada o znanych artystach, malarzach w Domu Kultury Zacisze mówili: Piotr Kopietz – multiinstrumentalista, aranżer, kompozytor i Marzena Szychułda, kierownik działu PR.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  25 stycznia 2021
  Czy każdy może improwizować? Co to jest IMPRO i co daje jego praktykowanie? Oraz specjalne zaproszenie na kursy języka angielskiego dla ósmoklasistów i maturzystów. Nula Stankiewicz spotkała się z Małgorzatą Kęcką, lektorką języka anielskiego i Agnieszką Rogaczewska-Foryś, trenerką improwizacji. Słuchajcie audycji!
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  25 listopada 2020
  John Porter w obstrzale pytań Nuli Stankiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy w radiu RDC. Koncert live stream odbędzie się w ramach projektu „Koncerty Gwiazd” finansowanego z Budżetu obywatelskiego w Warszawie.
  SZCZEGÓŁY