O nas

Media o nas

 • Radio RDC

  21 października 2020
  Zapraszamy do wysłuchania audycji Południe z Animuszem. O przygotowaniach do Dnia Zadusznego opowiadają Magdalena Witowska z Pracownia Językowa Targówek i Marzena Szychułda z Domu Kultury Zacisze.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP Warszawa

  13 października 2020
  Marzena Szychułda z DK Zacisze i Jakub Paradowski ze Stowarzyszenia Geocaching Warszawa zachęcali do wzięcia udziału w grze terenowej, geocachingowej Geo-Zacisze i w poszukiwaniu 16 nieznanych miejsc i historii Zacisza. Rozmowa: 1:09:38.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  10 października 2020
  Warszawski geocaching, czyli „okeszowanie” Zacisza i Targówka. O projekcie Geo-Zacisze opowiada Maciej Majkut ze Stowarzyszenia Geocaching Warszawa.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  17 sierpnia 2020
  Gośćmi Nuli Stankiewicz byli Rafał Dworacki, dyrektor DK Zacisze i Robert Sigmundsson-Kotschmarow z Wioski Żywej Archeologii. Panowie zapraszali słuchaczy na Letnie kino plenerowe i film Przerwane objęcia Pedro Almodovara oraz do bezpłatnej rezerwacji wejściówek na koncert Motion Trio.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  25 lipca 2020
  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Teresy Drozdy z Agatą Kołodziej, instruktorką Capoeiry, która zaprasza na Tydzień z kulturą brazylijską oraz z Rafałem Dworacki, dyrektorem DK Zacisze, który opowiada o cyklu koncertów plenerowych oraz zaprosi najmłodszych na Lato w Mieście, którego hasłem przewodnim jest Wyprawa z kolorami.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  10 czerwca 2020
  Zapraszamy do słuchania rozmowy poświęconej akcji społecznej PrzytulMY. Dzień Przytulania z Domem Kultury Zacisze, o której opowiadała Marzena Szychułda. Ewa Karasińska zaprosiła słuchaczy na bezpłatne lekcje tańca online, m.in. tańca z Węgier „Ne felj Lanyom”.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  16 maja 2020
  O naszych aktualnych działaniach i propozycjach na antenie Radia RDC opowiadał Rafał Dworacki, dyrektor Domu Kultury Zacisze. Zaprosił na warsztaty live stream „Mój portret w mojej lalce” z artystką Pauliną Maksjan.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  22 kwietnia 2020
  Gośćmi Południa z Animuszem w RDC były Marzena Szychułda, Promocja i PR oraz Anna Komorowska, instruktorka zajęć teatralnych, które opowiadały o kulturze online. Przedstawiły sposoby na rozwijanie talentów aktorskich, tanecznych i wokalnych oraz zdradziły zadanie dla artystów związanych z DK Zacisze.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  17 stycznia 2020
  Gośćmi Południa z Animuszem w RDC byli Jan Raczek, gitarzysta, członek zespołu Gitarerra z DK Zacisze oraz Sylwia Svorová Pawełkowicz, autorka wystawy „Pięć żywiołów”. Wspólnie zapraszali na niedzielny wernisaż malarstwa figuratywnego, abstrakcji geometrycznych i platońskich brył „Pięć żywiołów” oraz koncert Gitarerry.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  17 stycznia 2020
  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, w której Bożenna Dydek, dyrektor DK Zacisze oraz Joanna Rawik, piosenkarka i jurorka zachęcały do udziału w XVII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  11 grudnia 2019
  Zapraszamy do wysłuchania Południa z Animuszem i rozmowy o akcji „Z cukrem czy bez”, bezpłatnych badaniach i konsultacjach lekarskich, warsztatach żywieniowych i kabarecie. Gośćmi byli Jerzy Barański – organizator akcji i Bożena Sikorska – aktorka-amatorka, członkini Kabaretu Zatarg.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP Warszawa

  4 grudnia 2019

  Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Katarzyną Tumiłowicz-Piotrowską i Dorotą Koch, które zapraszały na Zapach Świąt i wystawę 4 rano. Zobacz rozmowę w 21 minucie programu Warszawski Dzień. 

  SZCZEGÓŁY
 • TVP Warszawa

  17 września 2019
  Bożenna Dydek, dyrektor DK Zacisze zapraszała na niedzielne Garden Party: Rodzinny piknik na Zaciszu i korzystania z naszej nowej oferty zajęć i warsztatów, a Magdalena Mróz opowiadała o Młodzieżowym Studiu Teatralnym. Zobacz rozmowę w 33 minucie programu Warszawski Dzień!
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  7 września 2019
  O budowaniu społeczności lokalnej w Radiu RDC opowiadała Bożenna Dydek, dyrektor DK Zacisze oraz Jan Kasprzyk, nauczyciel gry na gitarze, założyciel zespołu „GITARERRA”.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  15 sierpnia 2019
  Marzena Szychułda z DK Zacisze i Agnieszka Nowak ze Stowarzyszenie DietaNova zapraszały na warsztaty GOTOWAnaKULTURA oraz Lato w Mieście z ciekawymi eksperymentami, tańcem, sztuką i muzyką, a nawet cyrkiem.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP Warszawa

  20 maja 2019
  O rozbudowie DK Zacisze i wydarzeniach plenerowych, m.in. 11.Festiwalu Dzieci i Młodzieży Artystyczny Targówek mówi Marzena Szychułda w programie Warszawski Dzień.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  23 lutego 2019
  O wystawie „Poza ramami” w Wieczorze RDC opowiadali Mariusz Ołowski, autor wystawy i Andrzej Kalina, artysta grafik, wykładowca na Wydziale Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  12 stycznia 2019
  O formach tańca i jego roli opowiada Ewa Karasińska-Gajo, instruktorka Tańców Świata i Tańca integracyjnego, w rozmowie z Małgorzatą Kron.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP Warszawa

  9 stycznia 2019
  Rozmowa poświęcona zespołowi kabaretowo-teatralnemu w DK Zacisze. Jak doszło do tej inicjatywy, kto poprowadzi grupę i kto może zostać jej członkiem opowiadają Taida Załuska, koordynator UTW Zacisze i Bożena Sikorska, studentka UTW Zacisze.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  6 stycznia 2019
  Gośćmi Beaty Jewiarz byli: Łukasz Depa (Breaking Akademy i Break Kids) oraz Katarzyna Korc-Pilitowska (Street jazz). Rozmawiali o zajęciach tańca dla dzieci w Domu Kultury Zacisze.
  SZCZEGÓŁY