O nas

Media o nas

 • Radio RDC

  15 października 2021
  Gościem Nuli Stankiewicz była Monika Gliga, autorka zbioru fotografii z wizerunkiem Syrenki Warszawskiej w przestrzeni miejskiej. Wystawę można oglądać w DK Zacisze do 12.12.21.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  27 sierpnia 2021
  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Nuli Stankiewicz z Wojciechem Szuniewiczem, zastępcą dyrektora DK Zacisze i pomysłodawcą cyklu koncertów Cicho Tu! oraz kontrabasistą Macieja Sadowskiego z Gdańsk Necropolitan Orchestra. Rozmowa o muzyce, filozofii życia, porządku świata i koncercie na Dialog na kontrabas i trąbkę.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  5 lipca 2021
  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Rafałem Dworackim (dyrektorem DK Zacisze), który opowiada o wychodzeniu DK Zacisze w plener. W każdą niedzielę lata zapraszamy na seanse filmowe i cykl Polskie kino, piątkowe koncerty na trawie i bez prądu CICHO TU oraz działania na plaży nad Zalewem Bardowskiego.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP3 Warszawa

  15 czerwca 2021
  Zapraszamy do oglądania programu Warszawski Dzień z udziałem Rafała Dworackiego, dyrektora DK Zacisze, który opowiada o atrakcjach Garden Party dla małych i dużych, bliskich i dalekich sąsiadów oraz Eweliny Romanowskiej, instruktorki Małych Einsteinów, która zaprosiła widzów na stoisko segregacji śmieci.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP3 Warszawa

  17 maja 2021
  Zapraszamy do oglądania programu z udziałem tancerzy z Klubu Boogie Rock i Roberta Kuleszy, który opowiadał o uczestnikach i ich pasjach.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP3 Warszawa

  17 maja 2021
  Zapraszamy do obejrzenia szczerej rozmowy z Alicją Mieszało, studentką UTW Zacisze w programie Sala prób w TVP3 Warszawa. O miłości do śpiewania i Zacisza, o swoim sposobie na życie z pasją.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP1

  28 marca 2021
  Dorota Koch, artystka z Targówka i pomysłodawczyni akcji Pisanka-Dzierganka, opowiadała o projekcie i dziergankach stworzonych przez mieszkańców Zacisza, Targówka i Warszawy. Zapraszamy do oglądania.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP1

  25 marca 2021
  Szydełko, druty, włóczka, no i wyobraźnia. To zestaw obowiązkowy każdego, kto chce przyłączyć się do dekorowania w Warszawie pokaźnych rozmiarów pisanki. O projekcie opowiadały Katarzyna Tumiłowicz-Piotrowska, kierownik działu edukacji i animacji oraz Dorota Koch, artystka z Targówka.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP3 Warszawa

  8 marca 2021

  Zapraszamy do objrzenia programu Sala prób z udziałem Poli Deptuły ze Studia Piosenki Rozrywkowej. 

  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  3 marca 2021
  O koncercie Tango – Piazzolla i nowym cyklu Sztuka pod ręką, który opowiada o znanych artystach, malarzach w Domu Kultury Zacisze mówili: Piotr Kopietz – multiinstrumentalista, aranżer, kompozytor i Marzena Szychułda, kierownik działu PR.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  25 stycznia 2021
  Czy każdy może improwizować? Co to jest IMPRO i co daje jego praktykowanie? Oraz specjalne zaproszenie na kursy języka angielskiego dla ósmoklasistów i maturzystów. Nula Stankiewicz spotkała się z Małgorzatą Kęcką, lektorką języka anielskiego i Agnieszką Rogaczewska-Foryś, trenerką improwizacji. Słuchajcie audycji!
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  25 listopada 2020
  John Porter w obstrzale pytań Nuli Stankiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy w radiu RDC. Koncert live stream odbędzie się w ramach projektu „Koncerty Gwiazd” finansowanego z Budżetu obywatelskiego w Warszawie.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  21 października 2020
  Zapraszamy do wysłuchania audycji Południe z Animuszem. O przygotowaniach do Dnia Zadusznego opowiadają Magdalena Witowska z Pracownia Językowa Targówek i Marzena Szychułda z Domu Kultury Zacisze.
  SZCZEGÓŁY
 • TVP Warszawa

  13 października 2020
  Marzena Szychułda z DK Zacisze i Jakub Paradowski ze Stowarzyszenia Geocaching Warszawa zachęcali do wzięcia udziału w grze terenowej, geocachingowej Geo-Zacisze i w poszukiwaniu 16 nieznanych miejsc i historii Zacisza. Rozmowa: 1:09:38.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  10 października 2020
  Warszawski geocaching, czyli „okeszowanie” Zacisza i Targówka. O projekcie Geo-Zacisze opowiada Maciej Majkut ze Stowarzyszenia Geocaching Warszawa.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  17 sierpnia 2020
  Gośćmi Nuli Stankiewicz byli Rafał Dworacki, dyrektor DK Zacisze i Robert Sigmundsson-Kotschmarow z Wioski Żywej Archeologii. Panowie zapraszali słuchaczy na Letnie kino plenerowe i film Przerwane objęcia Pedro Almodovara oraz do bezpłatnej rezerwacji wejściówek na koncert Motion Trio.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  25 lipca 2020
  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Teresy Drozdy z Agatą Kołodziej, instruktorką Capoeiry, która zaprasza na Tydzień z kulturą brazylijską oraz z Rafałem Dworacki, dyrektorem DK Zacisze, który opowiada o cyklu koncertów plenerowych oraz zaprosi najmłodszych na Lato w Mieście, którego hasłem przewodnim jest Wyprawa z kolorami.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  10 czerwca 2020
  Zapraszamy do słuchania rozmowy poświęconej akcji społecznej PrzytulMY. Dzień Przytulania z Domem Kultury Zacisze, o której opowiadała Marzena Szychułda. Ewa Karasińska zaprosiła słuchaczy na bezpłatne lekcje tańca online, m.in. tańca z Węgier „Ne felj Lanyom”.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  16 maja 2020
  O naszych aktualnych działaniach i propozycjach na antenie Radia RDC opowiadał Rafał Dworacki, dyrektor Domu Kultury Zacisze. Zaprosił na warsztaty live stream „Mój portret w mojej lalce” z artystką Pauliną Maksjan.
  SZCZEGÓŁY
 • Radio RDC

  22 kwietnia 2020
  Gośćmi Południa z Animuszem w RDC były Marzena Szychułda, Promocja i PR oraz Anna Komorowska, instruktorka zajęć teatralnych, które opowiadały o kulturze online. Przedstawiły sposoby na rozwijanie talentów aktorskich, tanecznych i wokalnych oraz zdradziły zadanie dla artystów związanych z DK Zacisze.
  SZCZEGÓŁY