Sekcje

Dorośli

Akwarela

Akwarela

Malowanie w technikach wodnych: akwarela, akryl, tempera, gwasz.
SZCZEGÓŁY

Decoupage

Decoupage

Zajęcia adresowane są do osób, które lubią odnawiać stare rzeczy, postarzać nowe, nadawać przedmiotom nowy charakter. Wszystkie materiały zdobnicze i preparaty wliczone są w cenę. Przedmiot do zdobienia uczestnicy przynoszą ze sobą.
SZCZEGÓŁY

Florystyka

Florystyka

Nauka tworzenia precyzyjnych form, dobierania kolorów, wyważania aranżacji. Powstaną bukiety układane w ręku, kompozycje w naczyniach, ślubne bukiety, biżuteria florystyczna, wianki i wieńce – florystyka sezonowa i okolicznościowa.
SZCZEGÓŁY

Nitką inspirowane

Nitką inspirowane

Haft artystyczny, Richelieu, krzyżykowy - haftowane obrusy, obrazy, serwetki i elementy dekoracyjne.
SZCZEGÓŁY

Pracownia malarstwa

Zajęcia pod kierunkiem Bogusławy Ołowskiej

W programie nauka rysunku i malarstwa od podstaw. Pastele suche i olejowe, akryle, farby olejne. Istnieje możliwość przyprowadzania dzieci na zajęcia ze Szkoły nr 84.
SZCZEGÓŁY

Szycie na maszynie

Szycie na maszynie

Kurs dla osób, które chciałyby opanować podstawy szycia na maszynie i stworzyć dla siebie coś niepowtarzalnego, jedynego i oryginalnego. Uczestnicy pracują na swoich tkaninach.
SZCZEGÓŁY

Tkactwo artystyczne

Zajęcia w pracowni

Tworzenie gobelinów przy pomocy osnowy i wątku. Materiałem jest wełna. Tkactwo wymaga czasu, cierpliwości i pasji. Kształtuje wyobraźnię artystyczną i daje radość tworzenia. Dla początkujących i zaawansowanych.
SZCZEGÓŁY

Witraż

Witraż

Warsztaty tworzenia witraży z wykorzystaniem taśmy miedzianej. Realizacja własnych projektów.
SZCZEGÓŁY