Sekcje

Muzyka

Duże Studio Wokalne

Duże Studio Wokalne

Uczestnicy: młodzież 12+. 

Zajęcia indywidualne dla dzieci starszych i młodzieży. Na zajęciach wokaliści zdobywają niezbędną wiedzę z zakresu muzyki, śpiewu, emisji głosu, a także dykcji i impostacji oraz pracy z mikrofonem. Repertuar sceniczny dobierany jest pod kątem wrażliwości każdego uczestnika.

SZCZEGÓŁY

Gitara

Przykładowa lekcja

Uczestnicy: dzieci 9+, młodzież i dorośli. 

Indywidualna nauka gry na gitarze klasycznej.

SZCZEGÓŁY

Keyboard

Koncert kolęd i pastorałek, 11.01.18

Uczestnicy: dzieci 6+ i młodzież. 

Indywidualna nauka gry na instrumentach klawiszowych.

SZCZEGÓŁY

Małe Studio Wokalne

Małe Studio Wokalne

Uczestnicy: dzieci 7-11 lat. 

Przyszli adepci sztuki wokalnej uczą się prawidłowego wydobywania głosu, ogólnego umuzykalnienia, obycia scenicznego, a także świadomości ciała poprzez wykorzystanie technik rytmiki. Zajęcia oparte są nie tylko na doskonaleniu warsztatu wokalnego, ale również na szerzej pojętej nauce muzyki.

SZCZEGÓŁY

Mały Muzyk

Mały Muzyk

Uczestnicy: dzieci 4-10 lat. 

Zajęcia umuzykalniające. Obejmują naukę piosenek, poznawanie nut i określeń muzycznych, grę na keyboardzie. Pozwalają najmłodszym na indywidualny kontakt z muzyką. Sposób pracy jest dostosowany do zdolności, predyspozycji i stopnia zaawansowania dziecka.

SZCZEGÓŁY

Pianino

Pianino

Uczestnicy: dzieci 7+ i młodzież. 

Indywidualne lekcje nauki gry na pianinie.

SZCZEGÓŁY

Rytmika

Rytmika

Uczestnicy: dzieci 2-6 lat. 

Zajęcia muzyczne przy akompaniamencie pianina. Zabawy rozwijają poczucie rytmu i przestrzeni. Rytmika rozbudza w dzieciach umiejętność wyrażania ruchem tego, co czują.

SZCZEGÓŁY

Studio piosenki rozrywkowej

Studio piosenki rozrywkowej

Uczestnicy: dzieci 7+, młodzież i dorośli. 

Miejsce dla osób, które lubią śpiewać i chcą szkolić swój głos pod okiem profesjonalnego i wykształconego trenera wokalnego. Oferujemy zajęcia indywidualne, podczas których uczymy świadomego i poprawnego wydobywania dźwięków. Zajmujemy się kształceniem w zakresie: emisji głosu, intonacji, poczucia rytmu, dykcji oraz interpretacji piosenki, pracy z mikrofonem, ruchu scenicznego.

SZCZEGÓŁY

Śpiew klasyczny

Śpiew klasyczny

Uczestnicy: młodzież i dorośli. 

Emisja głosu, ćwiczenia oddechowe, dykcja, warsztaty interpretacji pieśni i arii.

SZCZEGÓŁY

ZESPÓŁ WOKALNY Abra

ZESPÓŁ WOKALNY Abra

Uczestnicy: dzieci i młodzież 10-14. 

W programie nauka piosenek, praca z mikrofonem, ćwiczenia śpiewu na głosy oraz prawidłowej emisji i dykcji. Zakres ćwiczeń obejmuje również pracę nad prostymi układami ruchowymi i ekspresją ciała. W ramach projektu finansowanego przez Fundusz Animacji Kultury WPEK zespół nagrał profesjonalny klip.

SZCZEGÓŁY

ZESPÓŁ WOKALNY Kadabra

ZESPÓŁ WOKALNY Kadabra

Uczestnicy: dzieci 6-9 lat. 

Dziecięcy zespół wokalno-taneczny. Program obejmuje naukę piosenek, pracę z mikrofonem, ćwiczenia emisji, prawidłowej dykcji, pracę nad prostymi układami ruchowymi i ekspresją ciała, udział w koncertach, konkursach i przygotowanie przedstawienia muzycz­nego.

SZCZEGÓŁY

Zespół Wokalny VOICE OF ZACISZE

Koncert Piosenki Rozrywkowej oraz Zespołu Voice of Zacisze

Uczestnicy: dzieci i młodzież 10-17 lat. 

Młodzieżowy zespół wokalny, stworzony z myślą o młodych wokalistach. Na zajęciach poruszamy takie zagadnienia jak emisja głosu, dykcja, praca z mikrofonem. Wokaliści poznają zasady śpiewu w wielogłosie, ruchu scenicznego, a także wartościowe utwory z zakresu muzyki rozrywkowej. Zespół reprezentuje DK Zacisze podczas koncertów plenerowych i konkursów wokalnych.

SZCZEGÓŁY