Sekcje

Muzyka

Biały śpiew

Biały śpiew

Uczestnicy: dorośli.

Warsztaty śpiewu białym głosem. W programie nauka pieśni tradycyjnych polskich oraz wielogłosowych ukraińskich, białoruskich i rosyjskich połączona z pracą nad emisją głosu.

SZCZEGÓŁY

Capoeira

Capoeira

Uczestnicy: dzieci 6+, młodzież. 

Capoeira jest połączeniem rytmu, muzyki, sztuki walki, tańca i akrobatyki. Ściśle związana z muzyką. To muzyka nadaje tempo i określa formę. Podczas zajęć uczestnicy trenują podstawy sztuk walki, wariacji akrobatycznych, a także uczą się gry na brazylijskich instrumentach i piosenek w języku portugalskim. Dwa razy w roku organizowane są warsztaty z brazylijskimi mistrzami. Każdego roku uczniowie mogą podejść do egzaminu i zdobyć swój pierwszy bądź kolejny stopień. Dzieci uczą się capoeiry poprzez zabawę. Dzięki niej poprawiają swoją koordynację, zwinność i siłę.

SZCZEGÓŁY

CHÓR performance Bez granic

CHÓR performance Bez granic

Nowość!!!

Uczestnicy: dorośli oraz młodzież 15+.

Spotkanie sztuki chóralnej i teatralnej. Każda piosenka to pewna historia, która zostanie opowiedziana muzyką, słowem, gestem i ruchem scenicznym. W programie ćwiczenie oddechu, rozgrzanie głosu, studiowanie piosenek i przygotowanie prezentacji.

SZCZEGÓŁY

Gitara

Gitara

Uczestnicy: dzieci 9+, młodzież i dorośli. 

Indywidualna nauka gry na gitarze klasycznej.

SZCZEGÓŁY

GITARERRA zespół gitarowy

Czterech mężczyzn siedzi z gitarami.

Uczestnicy: młodzież-uczestnicy indywidualnej nauki gry na gitarze. 

Propozycja dla młodych muzyków-amatorów, którzy chcą wspólnie propagować muzykę gitarową w Polsce. 

SZCZEGÓŁY

Keyboard

Keyboard

Uczestnicy: dzieci 5+ i młodzież. 

Indywidualna nauka gry na instrumentach klawiszowych.

SZCZEGÓŁY

Mały Muzyk

Mały Muzyk

Uczestnicy: dzieci 4-10 lat. 

Zajęcia umuzykalniające. Obejmują naukę piosenek, poznawanie nut i określeń muzycznych, grę na keyboardzie. Pozwalają najmłodszym na indywidualny kontakt z muzyką. Sposób pracy jest dostosowany do zdolności, predyspozycji i stopnia zaawansowania dziecka.

SZCZEGÓŁY

Pianino

Pianino

Uczestnicy: osoby w wieku 7-99 lat. 

Zajęcia indywidualne, prowadzone metodą klasyczną z elementami improwizacji fortepianowej i nauką podstawowej teorii niezbędnej do nauki gry.

SZCZEGÓŁY

Studio Wokalne

Studio Wokalne

Uczestnicy: dzieci 10+, młodzież, dorośli. 

Zajęcia indywidualne dla dzieci starszych i młodzieży. Na zajęciach wokaliści zdobywają niezbędną wiedzę z zakresu muzyki, śpiewu, emisji głosu, a także dykcji i impostacji oraz pracy z mikrofonem. Repertuar sceniczny dobierany jest pod kątem wrażliwości każdego uczestnika.

SZCZEGÓŁY

Vocal ACADEMY od muzyki klasycznej do jazzu

Słuchawki narysowane metodą artline.

Nowość!!!

Uczestnicy: młodzież 10+, dorośli.

Lekcje indywidualne. Program obejmuje trening oddechu i głosu, pracę nad techniką intonacji i śpiewu, pracę nad różnymi repertuarami (akademicki, jazz, pop). Istnieje możliwość szkolenia dla osób początkujących oraz dla profesjonalnych muzyków.

SZCZEGÓŁY

Zespół Wokalny

Instruktorka z mikrofonem na scenie otoczona uczestniczkami

Nowość!!!

Uczestnicy: dzieci i młodzież 9-13 lat.

Zajęcia grupowe, które doskonale rozwijają umiejętność współdziałania i kompetencje społeczne oraz uczą współodpowiedzialności w dążeniu do wyznaczonego celu. Kształtujące podstawowe umiejętności muzyczne, wokalne, rytmiczne.

SZCZEGÓŁY