Sekcje

Muzyka

Gitara

Przykładowa lekcja

Indywidualna nauka gry na gitarze klasycznej.
SZCZEGÓŁY

Keyboard

Koncert kolęd i pastorałek, 11.01.18

Nauka gry na instrumentach klawiszowych.
SZCZEGÓŁY

Mały Muzyk

Mały Muzyk

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 5-10 lat. Obejmują naukę gry na keyboardzie, zabawę głosem, rytmem, piosenką oraz poznawanie nut i określeń muzycznych.
SZCZEGÓŁY

Pianino

Pianino

Indywidualna nauka gry na pianinie.
SZCZEGÓŁY

Piosenka rozrywkowa

Bajkowy koncert, 8.06.17

Do każdego ucznia dobierany jest specjalny zestaw ćwiczeń kształcących prawidłowy oddech, dykcję oraz emisję głosu. Podczas zajęć młodzi wokaliści dowiedzą się też na czym polega interpretacja piosenki, jak pracować z mikrofonem, a także w jaki sposób prawidłowo poruszać się na scenie.
SZCZEGÓŁY

Rytmika

Rytmika

Tematyczne zajęcia muzyczne przy muzyce na żywo, muzyce dziecięcej, rozrywkowej, klasycznej i – nie do końca – poważnej. W programie piosenki, taniec, zabawa. Dzieci poznają instrumenty i zostają wprowadzone w świat muzyki.
SZCZEGÓŁY

Śpiew klasyczny

Śpiew klasyczny

Indywidualne zajęcia śpiewu. Emisja głosu, ćwiczenia oddechowe, dykcja, warsztaty interpretacji pieśni i arii.
SZCZEGÓŁY

ZESPÓŁ WOKALNY Abra (starsza Abrakadabra)

ZESPÓŁ WOKALNY Abra (starsza Abrakadabra)

W programie nauka piosenek, praca z mikrofonem, ćwiczenia śpiewu na głosy oraz prawidłowej emisji i dykcji. Zakres ćwiczeń obejmuje również pracę nad prostymi układami ruchowymi i ekspresją ciała. W ramach projektu finansowanego przez Fundusz Animacji Kultury WPEK zespół nagrał profesjonalny klip.

SZCZEGÓŁY

ZESPÓŁ WOKALNY Kadabra (młodsza Abrakadabra)

Koncert AbryKadabry: 15 lat? To nie prima aprilis, 1.04.17

Dziecięcy zespół wokalno-taneczny. Program obejmuje naukę piosenek, pracę z mikrofonem, ćwiczenia emisji, prawidłowej dykcji, pracę nad prostymi układami ruchowymi i ekspresją ciała, udział w koncertach, konkursach i przygotowanie przedstawienia muzycznego.
SZCZEGÓŁY

ZESPÓŁ WOKALNY Voice of Zacisze

Elżbieta Zapendowska, 24.11.16

Zajęcia obejmują takie zagadnienia jak emisja głosu, dykcja, praca z mikrofonem. Wokaliści poznają zasady śpiewu w wielogłosie, ruchu scenicznego, a także wartościowe utwory z zakresu muzyki rozrywkowej. Zespół reprezentuje DK Zacisze podczas koncertów plenerowych i konkursów artystycznych.
SZCZEGÓŁY