Współpraca

Współpraca z lokalną społecznością

Jesteśmy otwarci na mieszkańców i ich inicjatywy. Wspieramy tych, którzy chcą realizować swoje pomysły w Domu Kultury  Zacisze. Takie działania to świetna szansa do nawiązywania sąsiedzkich relacji. Jeśli mają Państwo pomysł na działania, które moglibyśmy bezpłatnie zaoferować mieszkańcom i gościom Zacisza to zapraszamy do kontaktu. Możemy m.in. zaoferować sale na sąsiedzkie warsztaty, pomóc w ich promocji, doradzić w sprawach organizacyjnych. W ramach dotychczasowej aktywności sąsiedzkiej wyłoniło się już kilka projektów. Zapraszamy do udziału w nich i czekamy na nowe propozycje.

Miejsce Aktywności Lokalnej

W ramach Miejsca Aktywności Lokalnej (MAL) Szklana Góra jesteśmy gotowi udostępnić pomieszczenia na nieodpłatne działania niekomercyjne m.in. warsztaty, spotkania, koła zainteresowań. Więcej: MAL Szklana Góra.

Budżet Obywatelski

Masz ciekawy pomysł na projekt i chcesz zaprezentować go mieszkańcom Zacisza? Napisz projekt do budżetu obywatelskiego 2022. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego m.turska@zacisze.waw.pl, tel. 22 679 84 69, 743 84 69 wew. 5. Zapraszamy!

Wolontariat / Praktyki / Staż

Jeśli chcesz być wolontariuszem / praktykantem / stażystą w DK Zacisze napisz do nas. Wyślij kilka zdań o sobie, napisz w jakim okresie chciałbyś dla nas pracować, czym chciałbyś się zajmować i jaka jest Twoja dyspozycyjność.

Spółdzielnia Kultury

W ramach Spółdzielni Kultury dzielimy się zasobami DK Zacisze, które ułatwiają organizację oddolnych działań lokalnych. Aktualną listę naszych zasobów można znaleźć na stronie: Spółdzielni Kultury.

Jeśli masz pomysł na działanie na rzecz lokalnej społeczności wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go do nas. W razie pytań prosimy o kontakt m.turska@zacisze.waw.pl, tel. 22 679 84 69, 743 84 69 wew. 5.

Czekamy na Wasze zgłoszenia, bo razem możemy więcej!