Projekty

Projekty

DAJ SIĘ WKRĘCIĆ projektowo

Realizacja projektów to możliwość dodatkowych działań dzięki zewnętrznym źródłom finansowania. To wydarzenia i warsztaty dla mieszkańców, które poszerzają naszą ofertę. Dzięki Waszym projektom realizujemy w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 kilka warsztaty z artystami dla dzieci oraz koncerty gwiazd.

Projekty finansowane ze źródeł zewnętrznych, współpraca instytucjonalna, inicjatywy sąsiedzkie, działania społeczne i oddolne 

Katarzyna Anuszewska: wspolpraca@zacisze.waw.pl

Koncerty Gwiazd

Koncerty Gwiazd

01 lutego - 31 grudnia 2020

Koncerty Gwiazd to projekt, który będzie realizowany na Targówku w 2020 r. z Budżetu Obywatelskiego m.st. Warszawy. Projekt zakłada organizację 7 bezpłatnych koncertów. Na scenie wystąpią znani i utalentowani artyści.
SZCZEGÓŁY

Dzieciaki nie płacą – warsztaty z artystami

Dzieciaki nie płacą – warsztaty z artystami

01 marca - 31 grudnia 2020

Dzieciaki nie płacą – warsztaty z artystami to projekt, w którym od 150 do 200 dzieci w wieku 6-14 lat będzie mogło bezpłatnie wziąć udział w niezwykłych warsztatach prowadzonych przez artystów różnych dziedzin sztuki.
SZCZEGÓŁY

Geo-Zacisze

Geo-Zacisze

26 lipca - 30 listopada 2020

Zaprosiliśmy miłośników geocachingu i gier terenowych na inaugurację gry Geo-Zacisze. Uczesnicy dowiedzieli się czym jest geocaching. Jak odnaleźć ukrytą w terenie skrytkę? Zaprosiliśmy na spacer po Zaciszu śladami nieznanych historii i wspomnień. Warunkiem uczestnictwa w spacerze było zainstalowanie w swoim telefonie aplikacji geocachingowej.

SZCZEGÓŁY

Mazowiecka Akademia Współpracy UTW

Mazowiecka Akademia Współpracy UTW

02 października - 15 listopada 2020

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie CAL w ramach grantu przyznanego przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej (MCPS). Za rekrutację odpowiada firma Lokalne Badania Społeczne, która działa w imieniu Stowarzyszenia CAL. W tegorocznej edycji uczestniczy 15 UTW z województwa mazowieckiego. W roku 2020 przeprowadzone zostaną m.in. następujące działania:

SZCZEGÓŁY

Latarnicy 2020.pl

Latarnicy 2020.pl

14 - 28 listopada 2020

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa III: Cyfrowe kompetencji społeczeństwa, Działanie 3.1 – działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.
SZCZEGÓŁY

Dzieciaki nie płacą

Dzieciaki nie płacą

02 stycznia - 25 grudnia 2021

Bezpłatne warsztaty artystyczne, edukacyjne, ekologiczne dla dzieci i młodzieży.
SZCZEGÓŁY

Gimnastyka dla mieszkańców Targówka

Gimnastyka dla mieszkańców Targówka

01 marca - 31 grudnia 2021

Zumba, joga, zdrowy kręgosłup, pilates, aerobik za darmo dla każdego.
SZCZEGÓŁY

Letnie Kino Plenerowe

Letnie Kino Plenerowe

01 czerwca - 29 sierpnia 2021

W ramach projektu Letnie kino plenerowe mieszkańcy będą mogli obejrzeć po 10 seansów filmowych pod chmurką 6 lokalizacjach (Park Bródnowski, Park Wiecha, Pl. Trynopolski, CKiA, DK Świt i DK Zacisze).
SZCZEGÓŁY

Garden Party. Rodzinny piknik i pchli targ

Garden Party. Rodzinny piknik i pchli targ

01 września - 31 października 2021

Eko-impreza i Pchli Targ dla mieszkańców Zacisza.
SZCZEGÓŁY