Projekty

Projekty

DAJ SIĘ WKRĘCIĆ projektowo

Realizacja projektów to możliwość dodatkowych działań dzięki zewnętrznym źródłom finansowania. To wydarzenia i warsztaty dla mieszkańców, które poszerzają naszą ofertę. Dzięki Waszym projektom realizujemy w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019 kilka ciekawych przedsięwzięć: warsztaty z artystami dla dzieci, warsztaty kabaretowe dla dorosłych, artystyczne gotowanie dla trzech pokoleń, sąsiedzkie śpiewanie podczas wspólnych spotkań tematycznych, eko-impreza plenerowa czyli garden party.

Mamy nadzieję, że również rok 2020 będzie obfitował w ciekawe wydarzenia artystyczne. Jeśli zrealizuje się optymistyczny scenariusz, to spotkamy się na „Koncertach Gwiazd” w Domu Kultury Zacisze.

Projekty finansowane ze źródeł zewnętrznych, współpraca instytucjonalna 
inicjatywy sąsiedzkie, działania społeczne i oddolne 

Kontakt Magdalena Turska: wspolpraca@zacisze.waw.pl

Koncerty Gwiazd

Koncerty Gwiazd

01 lutego - 31 grudnia 2020

Koncerty Gwiazd to projekt, który będzie realizowany na Targówku w 2020 r. z Budżetu Obywatelskiego m.st. Warszawy. Projekt zakłada organizację 7 bezpłatnych koncertów. Na scenie wystąpią znani i utalentowani artyści.
SZCZEGÓŁY

Dzieciaki nie płacą – warsztaty z artystami

Dzieciaki nie płacą – warsztaty z artystami

01 marca - 31 grudnia 2020

Dzieciaki nie płacą – warsztaty z artystami to projekt, w którym od 150 do 200 dzieci w wieku 6-14 lat będzie mogło bezpłatnie wziąć udział w niezwykłych warsztatach prowadzonych przez artystów różnych dziedzin sztuki.
SZCZEGÓŁY

Wesele na Bródnie

Wesele na Bródnie

09 maja 2020

Zapraszamy pary z Bródna i innych dzielnic Warszawy, które chcą zawrzeć związek małżeński między styczniem a majem 2020 roku, nowożeńców, a także małżeństw bez ograniczeń stażu czy wieku, które chciałyby przy okazji WESELA NA BRÓDNIE odnowić swoje śluby w dowolnej formule. Poszukujemy osób otwartych na międzyludzkie spotkanie, które chcą wziąć udział w niecodziennym projekcie artystycznym. Zgłoszenia przyjmowane są do 6.1.20. 

SZCZEGÓŁY