Projekty

Zakończone

ZAPACH ŚWIĄT

Dzieci tworzą ozdoby

07 grudnia 2019

Zapraszamy do obejrzenia relacji z integracyjnych warsztatów z udziałem Środowiskowego Domu Samopomocy i mieszkańców Zacisza.
SZCZEGÓŁY

Koncert: Sonaty na klawesyn i skrzypce

Kobieta gra na skrzypcach, za nią kobieta gra na fortepianie

23 listopada 2019

Koncert muzyki Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu Aleksandry Bryły (skrzypce) oraz Marii Banaszkiewicz-Bryły (klawesyn). W programie: Sonata nr 4 e-moll BWV 1017, Sonata nr 5 f-moll BWV 1018, Sonata nr 6 g-dur BWV 1019.
SZCZEGÓŁY

#WŁASNYMGŁOSEM

#WŁASNYMGŁOSEM

28 października 2019

Młodzież zaprezentowała na zaciszańskiej scenie pokaz etiud. Wydarzenie było efektem dwumiesięcznej pracy w projekcie Przełącz się na młodzież. #WŁASNYMGŁOSEM to sceny teatralne, indywidualne bądź zbiorowe, na wybrany przez młodzież temat. Wspólnym mianownikiem wszystkich scen było zabieranie głosu i skupienie się na sobie jako nośniku treści, które warte są przekazania i usłyszenia przez innych.
SZCZEGÓŁY

Klub Podróżnika: Obudziłam się w Indiach

Plaża z palmami

18 października 2019

Pierwsze spotkanie Klubu Podróżnika w nowym sezonie kulturalnym. Prowadząca Anna Krakowiak, podróżniczka opowiadała o podróż po pięknych Indiach.
SZCZEGÓŁY

Obudziłam się w...

Obudziłam się w...

18 października 2019

Cykl dwóch spotkań pt. "Obudziłam się w ..." to projekt realizowany w ramach Klubu Podróżnika i Akademii Liderów Wolontariatu.

SZCZEGÓŁY

Warsztaty: Świadomy senior

Warsztaty: Świadomy senior

15 października - 20 listopada 2019

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60+ na wyjątkowe warsztaty Świadomy senior, które poprowadzi Fundacja Niezależnych Inicjatyw Studenckich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
SZCZEGÓŁY

Garden Party

Garden Party

01 - 30 września 2019

Rodzinny piknik na Zaciszu w konwencji garden party, czyli eko-impreza na świeżym powietrzu z atrakcjami skierowanymi zarówno do dzieci jak i dorosłych.
SZCZEGÓŁY

Teatralna Karuzela

Teatralna Karuzela

26 - 31 sierpnia 2019

Wakacyjne warsztaty w Teatrze Rampa zakończone pokazem finałowym minispektaklu "Byle do dzwonka".
SZCZEGÓŁY

GOTOWAnaKULTURA

GOTOWAnaKULTURA

20 sierpnia - 27 października 2019

Cykl warsztatów kulinarnych dla młodzieży, dorosłych i seniorów w Praskiej Światotece. Spotkania były okazją do pogłębienia wiedzy na temat sztuki kulinarnej, poznania ciekawostek związanych z gotowaniem i zdrowym żywieniem.
SZCZEGÓŁY

Letnie kino plenerowe dla mieszkańców Zacisze

Letnie kino plenerowe dla mieszkańców Zacisze

01 lipca - 31 sierpnia 2019

Dla wszystkich miłośników seansów pod chmurką mamy bardzo dobrą wiadomość. W lipcu i sierpniu rusza weekendowe kino plenerowe Domu Kultury Zacisze. To doskonała okazja, aby obejrzeć ciekawe filmy z przyjaciółmi zupełnie za darmo.
SZCZEGÓŁY

Dzieciaki nie płacą

Dzieciaki nie płacą

01 lutego - 22 grudnia 2019

W ramach projektu ponad 900 dzieci w wieku od 4 do 13 roku życia będą mogły bezpłatnie korzystać z oferty kulturalnej, w kreatywny, mądry sposób spędzić czas, poszerzyć artystyczne horyzonty i uczyć się wyrażać siebie poprzez sztukę.
SZCZEGÓŁY

Rozśpiewane Zacisze

Rozśpiewane Zacisze

13 stycznia - 31 grudnia 2019

Zapraszamy mieszkańców Zacisza i okolic do wspólnego śpiewania w ramach Projektu Rozśpiewane Zacisze. Projekt obejmuje 5 spotkań tematycznych ze wspólnym śpiewem, do których wydane zostaną specjalne śpiewniki: Kolędy, W karnawałowym nastroju, Szlagiery starej Warszawy, Biesiada w plenerze i Piosenki patriotyczne.
SZCZEGÓŁY

Zespół teatralno-kabaretowy

Zespół teatralno-kabaretowy

10 stycznia - 31 grudnia 2019

Zapraszamy na cotygodniowe, bezpłatne warsztaty teatralno-kabaretowe z instruktorem i akompaniatorem. Projekt obejmuje warsztaty dźwięku, rytmu i tańca.

SZCZEGÓŁY