Warsztaty sobotnie

Warsztaty sobotnie

Od kilku lat realizujemy program warsztatów sobotnich. Wpisał się już w nasz kalendarz i cieszy się dużym zainteresowaniem. Również w tym sezonie planujemy różne formy aktywności. Dla Małych... i Dużych… Sobota dla Małych i Dużych to czas na artystyczne szaleństwo, przestrzeń by puścić wodze fantazji, miejsce do realizowania ciekawych pomysłów. To dobry czas na pielęgnowanie swoich zdolności i zainteresowań. Czekamy na wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić przedpołudnie.

Koordynator projektu „Sobota dla Małych i Dużych”: Katarzyna Tumiłowicz-Piotrowska k.tumilowicz@zacisze.waw.pl

 

Lato w Mieście: Gry strategiczne i Mikromodelarstwo

Lato w Mieście: Gry strategiczne i Mikromodelarstwo

24 - 28 czerwca 2019

Dwie formy warsztatowe! Gry strategiczne dla uczestników sekcji mikromodelarstwa DK Zacisze oraz Modelarstwo dla dzieci i młodzieży, którzy chcieliby spróbować nauczyć się składać modele polskich i niemieckich pojazdów z września 1939 roku.
SZCZEGÓŁY

Lato w Mieście: Kraina LEGO i Robotyka

Lato w Mieście: Kraina LEGO i Robotyka

24 czerwca 2019

Zapraszamy na Lato w Mieście i Budowanie Lego City. Wspólnie zaprojektujemy i zbudujemy miasta bogate w służby ratownicze i udogodnienia cywilizacji. Pojawią się również elementy Lego Robotyki – WeDo oraz Lego gry planszowe i zabawy ruchowe.
SZCZEGÓŁY

Lato w mieście: Wakacyjny kalejdoskop

Lato w mieście: Wakacyjny kalejdoskop

19 sierpnia 2019

Ruszamy w barwną i pełną przygód podróż. Dokąd? Do krainy sztuki, do krainy tańca.W programie: Przygoda ze sztuką, Eksperymenty i wybuchy, Ale cyrk oraz Jazz – Freestyle/Parkour – Sztuki/Sporty walki. Zapraszamy na Lato w Mieście!
SZCZEGÓŁY