UTW i Seniorzy

Zespoły, soliści

Zespół wokalno-estradowy "Zaciszańska Nuta"

Zespół wokalno-estradowy Zaciszańska Nuta

Zespół powstał w 2006 r. W swoim repertuarze ma ponad 200 utworów. Śpiewa przy akompaniamencie akordeonu piosenki patriotyczne, warszawskie, ludowe, kościelne, również po rosyjsku, hebrajsku, ukraińsku, białorusku. Bierze udział w przeglądach twórczości artystycznej seniorów, ma na swoim koncie wiele nagród. Występował na Ukrainie, Litwie, Łotwie i Białorusi.

SZCZEGÓŁY

Soliści

Soliści

Indywidualne warsztaty śpiewu przy akompaniamencie pianina. Warsztaty pomagają wydobyć czystą barwę głosu, kształtują własny, indywidualny styl. Pozwalają dobrać repertuar, przygotowują do występów scenicznych, udziału w konkursach i przeglądach.
SZCZEGÓŁY

Męski Zespół Wokalny "Żurawie"

Męski Zespół Wokalny Żurawie

Męski Zespół Wokalny „Żurawie” istniał do czerwca 2018 r. Powstał w 2012 r. z inicjatywy dyrektor Bożenny Dydek. Skupia seniorów - studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury "Zacisze". Śpiewał przy akompaniamencie akordeonu piosenki o bardzo zróżnicowanej tematyce. Często koncertował z zespołem wokalno-estradowym „Zaciszańska Nuta”, biorąc udział w różnego rodzaju wydarzeniach artystycznych w Polsce i za granicą. Dyrygentem i kierownikiem zespołu był Jan Czerwiński- repatriant z Kazachstanu.
SZCZEGÓŁY