UTW i Seniorzy

Wydarzyło się

Gratulacje dla p. Jana Czerwińskiego

Gratulacje dla p. Jana Czerwińskiego

08 grudnia 2014

 Z przyjemnością informujemy, że pan Jan Czerwiński kierownik artystyczny zespołów wokalnych "Zaciszańska Nuta" i "Żurawie" otrzymał nagrodę za pasję i zaangażowanie w animację muzyczną w IX Konkursie polskich pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej", w którym oba zespoły brały udział.

Konkurs pt. "Gdzie są kwiaty z tamtych lat" odbył się 1 grudnia 2014 r. w Służewskim Domu Kultury  przy ul. J. S. Bacha 15 w  Warszawie.

SZCZEGÓŁY

Gratulujemy!

Gratulujemy!

08 grudnia 2014

8 grudnia, poniedziałek

Z przyjemnością informujemy, że nasze zespoły \"Zaciszańska Nuta\" i \"Żurawie\" w IX Konkursie polskich pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej\" w kategorii open zostały przez jury wyróżnione. \"Zaciszańska Nuta\" otrzymała wyróżnienie za wzruszające wykonanie pieśni \"Rozkwitały pąki białych róż\" a \"Żurawie\" za brzmienie.

Konkurs pt. \"Gdzie są kwiaty z tamtych lat\" odbył się 1 grudnia 2014 r. w Służewskim Domu Kultury  przy ul. J. S. Bacha 15 w  Warszawie.

 

SZCZEGÓŁY

Wykład: Tajemnice Biblii i nie tylko

Wykład: Tajemnice Biblii i nie tylko

08 grudnia 2014

Wykład „Tajemnica Biblii i nie tylko” wygłosił Zenon Ziółkowski, pisarz, członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich.
SZCZEGÓŁY

Wczoraj milczenie, dzisiaj szept, jutro będzie mowa

Wczoraj milczenie, dzisiaj szept, jutro będzie mowa

05 grudnia 2014

5 grudnia, piątek

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie Klubu Ludzi Kultury z Jarosławem Dłużniakiem i Przyjaciółmi. On autor, Oni admiratorzy jego sztuki i artyści w swoich dziedzinach.

SZCZEGÓŁY