UTW i Seniorzy

Wydarzyło się

Przeżyliśmy

Przeżyliśmy

22 października 2014

22 października, środa

Zapraszamy na spotkanie Koła Terenowego Zawiązku Sybiraków Warszawa Praga Północ. Spotkanie będzie poświęcone syberyjskim wspomnieniom, które będziemy chcieli opowiedzieć młodzieży.

SZCZEGÓŁY

Wykład: Myślisz, więc stwarzasz. Podstawy genetyki

Wykład: Myślisz, więc stwarzasz. Podstawy genetyki

20 października 2014

20 października, poniedziałek

Zapraszamy na wykład „Myślisz, więc stwarzasz, wstęp - podstawy genetyki\", który wygłosi Hanna Kalinowska, biolog, mediator rodzinny, doradca rozwoju osobistego i terapeutka. Skupimy się na podstawach genetyki. Przypomnimy podstawowe informacje o DNA - kodzie genetycznym.

SZCZEGÓŁY

Zdobycie Węgrowa

Zdobycie Węgrowa

19 października 2014

19 października, niedziela

Informujemy, że nasza koleżanka Alicja Mieszało podbiła serca jury i publiczności i otrzymała I miejsce w Prezentacjach Scenicznych w kategorii: zespoły śpiewacze, taneczne, soliści w IX Mazowieckim Przeglądzie Twórczości artystycznej Seniorów \"Węgrowskie Barwy Jesieni\" zorganizowanym przez Węgrowski Ośrodek Kultury.

SZCZEGÓŁY

Studenci UTW Zacisze z muzyczną wizytą na Litwie

Studenci UTW Zacisze z muzyczną wizytą na Litwie

19 października 2014

Studenci UTW Zacisze odbyli podróż do Mariampola, by zaprezentować się na scenie wśród najlepszych zespołów folklorystycznych na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Folklorystycznej Seniorów. Organizatorem Festiwalu był UTW w Mariampolu i zespół folklorystyczny „Senapile”.
SZCZEGÓŁY

Wyjazd UTW: Z artystyczną wizytą u Przyjaciół na Sejneńszczyźnie

Wyjazd UTW: Z artystyczną wizytą u Przyjaciół na Sejneńszczyźnie

18 października 2014

Z artystyczną wizytą wybraliśmy się do Sejn, aby spotkać się naszymi Przyjaciółmi Dariuszem Tomczykiem - dyrektorem Ośrodka Kultury w Sejnach i Jerzym Andrzejem Nazarukiem - dyrektorem Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sejnach.
SZCZEGÓŁY