O nas

Pracownicy

Rafał Dworacki

Rafał Dworacki

Dyrektor Domu Kultury „Zacisze”

Kontakt: r.dworacki@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Marzena Szychułda

Marzena Szychułda

Kierownik Działu Public Relations

Kontakt: pr@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Sylwia Drzewiecka

Sylwia Drzewiecka

Kierownik Działu administracyjno-kadrowego  

Kontakt: s.drzewiecka@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Magdalena Turska-Chotkiewicz

Magdalena Turska-Chotkiewicz

Samodzielne stanowisko ds. pozyskiwania środków i realizacji projektów

Kontakt: m.turska@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Taida Załuska

Taida Załuska

Dział edukacji i animacji

Kontakt: t.zaluska@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Wiktoria Stec

Wiktoria Stec

Zespół d.s. finansowo-księgowych

Kontakt: w.stec@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Małgorzata Michalska

Małgorzata Michalska

Zespół d.s. finansowo-księgowych

Kontakt: m.michalska@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Katarzyna Biernacka

Katarzyna Biernacka

Zespół d.s. finansowo-księgowych

Kontakt: k.biernacka@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Magdalena Soszyńska

Magdalena Soszyńska

Dział edukacji i animacji

Kontakt: m.soszynska@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Katarzyna Olk

Katarzyna Olk

Dział edukacji i animacji

Kontakt: k.olk@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Barbara Gmyz

Barbara Gmyz

Dział edukacji i animacji

Kontakt: b.gmyz@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Bogusława Ołowska

Bogusława Ołowska

Dział edukacji i animacji

Kontakt: b.olowska@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Ewa Teresa Ledzińska

Ewa Teresa Ledzińska

Dział edukacji i animacji

Kontakt: t.ledzinska@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Jarek Chaber

Jarek Chaber

Dział Public Relations

Kontakt: j.chaber@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Kinga Duczman-Kwiatkowska

Kinga Duczman-Kwiatkowska

Dział administracyjno-kadrowy

Kontakt: k.duczman@zacisze.waw.pl

SZCZEGÓŁY

Urszula Duczman

Urszula Duczman

Dział administracyjno-kadrowy

SZCZEGÓŁY

Artur Komuda

Artur Komuda

Dział administracyjno-kadrowy

SZCZEGÓŁY

Sławomir Domagała

Sławomir Domagała

Dział administracyjno-kadrowy

SZCZEGÓŁY