Alicjo gratulujemy!

Alicjo gratulujemy!

30 listopada 2014, niedziela

Z przyjemnością informujemy, że nasza koleżanka Alicja Mieszało, studentka UTW, w Ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości  Artystycznej Seniorów "Teraz My" wyśpiewała II nagrodę. Alicja zachwyciła jury wykonaniem piosenki z repertuaru Anny German "Odnaleźć świat".

Przegląd zorganizował już po raz dwunasty Dom Kultury „Włochy” w Warszawie. Prezentacje konkursowe odbyły się w dniach 21, 22 i 23 listopada 2014 r. w Okęckiej Sali Widowiskowej DKW przy ul. 1 Sierpnia 36 A w Warszawie.  Alicja wystąpila 23 listopada.

 Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpiło podczas Koncertu Galowego 30 listopada 2014 r. w Okęckiej Sali Widowiskowej przy ul. 1 Sierpnia 36 A w Warszawie.

 "Przegląd powstał z myślą o animacji amatorskiego ruchu artystycznego Seniorów  i od lat służy wymianie ich doświadczeń oraz dokonań twórczych. Prestiż całemu wydarzeniu nadają zaproszeni jurorzy jak i uczestnicy przeglądu. Uznani artyści i wykładowcy szkół artystycznych potrafią podzielić się dobrym słowem, a cennymi uwagami pomagają nadać nową wartość twórczości dojrzałych artystów. Seniorzy wnoszą swój talent, entuzjazm i radość życia."

muzyka