UTW i Seniorzy

Przeglądy i festiwale

Gala IX Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

Nagrody

24 lutego 2010

Wręczenie nagród, wspomnienia najlepszych występów, momentów zabawnych i wzruszających. podczas IX Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora oraz III Konkursu Piosenki i Pieśni - Solo Senior.
SZCZEGÓŁY

X Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

X Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

26 - 27 lutego 2011

Jubileuszowa edycja Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora wyłoniła zwycięzców spośród 12 chórów, 10 kabaretów i 23 zespołów. Na naszej scenie zaprezentowali się najlepsi i najbardziej utalentowani seniorzy z całej Polski.
SZCZEGÓŁY

Gala X Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

Gala X Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

16 marca 2011

Poznajcie Państwo zwycięzców X edycji Festiwalu. 

SZCZEGÓŁY

XI Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

XI Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

28 - 29 stycznia 2012

Tradycyjnie, kiedy za oknem śnieg, Dom Kultury Zacisze wraz z zespołem wokalno-estradowym „Zaciszańska nuta” i chórem „Zacisze” zaprosił Seniorów z całej Polski na festiwalowe prezentacje programów artystycznych.
SZCZEGÓŁY

Gala XI Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

Gala XI Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

25 lutego 2012

Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród XI Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora. GRAND PRIX Festiwalu zdobył „Oberek” Zespół Pieśni i Tańca z Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. Gratulujemy!

SZCZEGÓŁY

XII Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

GRAND  PRIX  FESTIWALU: Szczęśliwa 60-ka, kabaret, Stowarzyszenie „Niezapomniane melodie”, Stefanowo

02 - 03 lutego 2013

Festiwalowe emocje powoli gasną. Wspomnienia postaramy się pielęgnować prezentując obszerną fotorelację. Dziękujemy wykonawcom za ciekawe i pełne charyzmy prezentacje programów artystycznych. Dziękujemy gospodarzom Festiwalu - zespołowi „Zaciszańska Nuta”, Męskiemu Zespołowi Wokalnemu „Żurawie” oraz chórowi „Zacisze”.
SZCZEGÓŁY

Gala XII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

Gala XII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

17 lutego 2013

Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród XII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora. GRAND PRIX Festiwalu zdobył zespół "Szczęśliwa 60-ka" ze Stowarzyszenia "Niezapomniane Melodie" ze Stefanowa. Gratulujemy!
SZCZEGÓŁY

XIII Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

XIII Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

29 - 30 marca 2014

Weekend w DK Zacisze należał do osób 50+. Na scenie zaprezentowały się 53 zespoły, chóry i kabarety z Ełku, Elbląga, Chełmży, Mariampola, a także Rząśnika, Stanisławowa Drugiego, czy Wiśniewa i Prudnika. GRAND PRIX Festiwalu zdobył zespół wokalny Gija z Mariampola z Litwy. Honorowy patronat nad Festiwalem objęło Narodowe Centrum Kultury. Zapraszamy do zapoznania się listą laureatów i obejrzenia fotorelacji.
SZCZEGÓŁY

Gala XIII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

Gala XIII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

12 kwietnia 2014

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego ogłoszenia wyników i rozdania nagród w XIII edycji Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora. Podczas gali usłyszeliśmy mini koncerty najlepszych zespołów biorących udział w tegorocznym Festiwalu. Jury podsumowało festiwalowe prezentacje i udzieliło cennych wskazówek.  

SZCZEGÓŁY

XIV Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

XIV Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

07 - 08 maja 2016

Festiwal zaprezentował artystyczne programy aktywnych Seniorów z całej Polski. Nie zabrakło śpiewu chóralnego, a także repertuaru rozrywkowego. Przywołaliśmy zapomniane melodie regionalne, ludowe oraz zaprezentowaliśmy dawkę dobrego humoru. Obok przedstawicieli z wielkomiejskich ośrodków kultury zobaczyliśmy seniorów z małych odległych miasteczek, a czasami i wsi.
SZCZEGÓŁY

Gala XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

Gala XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

30 maja 2016

Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora. Wystąpiły zespoły, które otrzymały I miejsca w swoich kategoriach i Chór Ursynovia Cantabile z Ursynowskiego UTW w Warszawie, który zdobył Grand Prix XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora.
SZCZEGÓŁY

XV Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

XV Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

25 - 26 lutego 2017

Przedstawiamy wyniki  XV  Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
SZCZEGÓŁY

Gala XV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

Gala XV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

25 marca 2017

Uroczyste rozstrzygnięcie XV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora z udziałem wykonawców i jurorów (prof. Krzysztof Kusiel-Moroz, Joanna Rawik i Ryszard Makowski). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody, a publiczność wysłuchała najlepszych prezentacji w wykonaniu Allegrezza del Canto, Klubu Seniora Róże Jesieni, Zespołu Wokalnego Siedleckiego UTW i Powsinian.
SZCZEGÓŁY

XVI Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

XVI Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora

23 - 24 marca 2019

Rok 2019 to szesnasta edycja Festiwalu z rekordową liczbą prezentowanych zespołów i publiczności. W ciągu zaledwie dwóch dni na zaciszańskiej scenie wystąpiło 1008 osób w 59 zespołach z całej Polski, a nawet z Litwy i Białorusi. Jurami były wybitne osoby ze świata muzyki: prof. Krzysztof Kusiel-Moroz, Joanna Rawik oraz Marek Majewski.
SZCZEGÓŁY