Projekty

Zakończone

Projekt „Face2Face” nagrodzony w kategorii NAJBARDZIEJ KREATYWNY PROJEKT.

Projekt „Face2Face”  nagrodzony w kategorii NAJBARDZIEJ KREATYWNY PROJEKT.

06 listopada 2012

6 listopada w trakcie Polsko-Litewskiego Kongresu Młodzieży osiem organizacji odebrało z rąk Przewodniczących Komitetu - Pani Claudii Torres-Bartyzel oraz Laimonasa Talat-Kelpsa nagrody za najlepszy polsko-litewski projekt młodzieżowy.
Dom Kultury Zacisze otrzymał nagrodę za projekt „Face2Face” w kategorii NAJBARDZIEJ KREATYWNY PROJEKT.
SZCZEGÓŁY

Projekt Azyl Warszawa

Projekt Azyl Warszawa

01 września 2012

Wielokulturowy warsztat teatralny fundacji Strefa WolnoSłowa w ramach projektu Azyl Warszawa. Otwarty dla wszystkich, bez względu na wiek, pochodzenie, doświadczenie teatralne bądź inne artystyczne. Finałowy spektakl \"Przywiozę tu swoje podwórko\" odbył się na ulicach i podwórkach Bródna.
SZCZEGÓŁY

Przywiozę tu swoje podwórko

Przywiozę tu swoje podwórko

18 sierpnia 2012

Finałowy spektakl wielokulturowych warsztatów teatralnych fundacji Strefa WolnoSłowa realizowanych w DK „Zacisze\" w ramach Projektu Azyl Warszawa.
Teatralna podróż z cudzoziemcami i uchodźcami po niewidzialnych miastach na Bródnie, w dzielnicy Targówek. Historie, postaci, wydarzenia i sytuacji, które składają się na obraz miasta. Wielokulturowego i wielopokoleniowego.
SZCZEGÓŁY

LUPA – Letni Uniwersytet Poszukiwań Artystycznych

LUPA – Letni Uniwersytet Poszukiwań Artystycznych

18 czerwca - 25 września 2012

Młodzież z Polski i Litwy stworzyła 20 osobową grupę, która przez tydzień (25 czerwca – 1 lipca) poszukiwała tradycji we współczesnym świecie i próbowała lepiej je poznać. Miejscem spotkania było leżące niedaleko wschodniej granicy Olecko. W ramach warsztatów artystycznych młodzież uczestniczyła w zajęciach tanecznych, teatralnych, plastycznych, fotograficznych i filmowych.
SZCZEGÓŁY

IV Rajd Szlakiem Hymnu

IV Rajd Szlakiem Hymnu

14 - 26 maja 2012

Rajd Szlakiem Hymnu 2012 był czwartym etapem realizacji wieloletniego projektu „Poznajemy wspólnie Mazurka Dąbrowskiego”. Uczestnikami Rajdu byli laureaci konkursów historycznych, m.in. „Mapa Hymnu Narodowego” i na prezentację multimedialną „Historia Polski w moim domu, dzielnicy, mieście”.

SZCZEGÓŁY