Projekty

Zakończone

Deaf life

Deaf life

01 grudnia 2009

Prezentacja filmu w Fundacji Atelier będącego owocem pracy młodzieży głuchej i słyszącej. Opowiada o dwóch nastolatkach: niesłyszącej Oli i Agnieszce, której pasją jest taniec.
SZCZEGÓŁY

„Przystanek Wolność” na Litwie

postacie

15 - 22 listopada 2009

Druga części projektu adresowanego do młodzieży Polski i Litwy. Tydzień wspólnych debat, artystycznych warsztatów i dyskusji o przyszłych projektach w malowniczo położonym Vistytis na Litwie.

SZCZEGÓŁY

„Deaf life”

Marta Abramczyk

14 listopada 2009

Prezentacja filmu będącego owocem pracy młodzieży głuchej i słyszącej. Opowiada o dwóch nastolatkach: niesłyszącej Oli i Agnieszce, której pasją jest taniec.
SZCZEGÓŁY

Program grantowy "Jesteśmy aktywni"

Program grantowy Jesteśmy aktywni

26 października - 31 grudnia 2009

Konkurs grantowy \"Jesteśmy aktywni\" Młodzieżowej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w ramach projektu \"Przystanek wolność\" dofinansowanego ze środków finansowych Komisji Europejskiej - program \"Młodzież w działaniu\"
SZCZEGÓŁY

Konferencja: Aktywność głuchej i niedosłyszącej młodzieży oraz ich interakcje ze słyszącymi rówieśnikami

Konferencja: Aktywność głuchej i niedosłyszącej młodzieży oraz ich interakcje ze słyszącymi rówieśnikami

23 października 2009

W programie: wykład Magdaleny Bielak pt. „Niesłyszący są wśród nas”, prezentacja projektu „Usłysz nas” oraz premiera filmu „Deaf Life”.
SZCZEGÓŁY

Usłysz nas

Marta Abramczyk, koordynator projektu

01 lutego - 31 października 2009

Przedsięwzięcie integracyjne dla osób niesłyszących i słyszących przygotowane przez Nieformalną Grupę „Aktywni to My”. Termin: 1 lutego – 31 grudnia 2009 r. Dofinansowanie: Program „Młodzież w Działaniu”. Nagroda m.st. Warszawy za projekt z zakresu edukacji kulturalnej 2009!
SZCZEGÓŁY