Program grantowy "Jesteśmy aktywni"

Program grantowy Jesteśmy aktywni

Konkurs grantowy Młodzieżowej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy  

Młodzieżowa Rada Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy analizując ankiety dotyczące wykorzystania czasu wolnego przez młodzież Dzielnicy Targówek oraz biorąc udział w projekcie "Przystanek Wolność", którego celem było poznawanie procesów demokratycznych, współdecydowanie o losach społeczności lokalnej, ogłasza konkurs grantowy na ciekawe projekty przygotowane i realizowane przez młodzież.


Doświadczenia zdobyte podczas projektu "Przystanek Wolność" w ramach programu „Młodzież w działaniu” pozwoliło nam poznać procesy związane z wszystkimi etapami prowadzenia projektu. Chcemy się nimi podzielić z naszymi rówieśnikami. Zachęcić do realizacji swoich pomysłów poprzez przygotowanie projektów. Będzie to znakomita lekcja prowadzenia własnego biznesu, decydowania o pozycjach budżetowych, czasie trwania poszczególnych działań, doborze partnerów itp.


Opracowany przez nas program grantowy "Jesteśmy aktywni" pozwoli przygotować projekty w uproszczonej formule, zachęcającej młodzież do podjęcia własnych działań. Celem programu grantowego jest pokazanie, że młodzież ma świetne pomysły, które może realizować poprzez samodzielnie przygotowane projekty.
Poznając ścieżkę projektową, osiągając sukces, nasi rówieśnicy sięgają po środki finansowe z programów europejskich m. in. programu "Młodzież w działaniu".

Pobierz wniosek i opis programu