Obudziłam się w...

Obudziłam się w...

18 października i 29 listopada, piątek, godz. 11.00.

Cykl dwóch spotkań pt. "Obudziłam się w ..." to projekt realizowany w ramach Klubu Podróżnika i Akademii Liderów Wolontariatu.

Spotkania mają charakter otwarty i są bezpłatne. W ramach cyklu zapraszamy osoby, które wybrały się w długą podróż do zupełnie innego, egzotycznego dla nich kraju oraz te, które przyjechały do Polski i zdecydowały się tu zostać. Chcemy opowiedzieć o tym co czuje człowiek po przebudzeniu w obcym miejscu, czyli jak odbiera innych ludzi, jedzenie, dźwięki i zapachy…. Czy odczuwa strach, a może ekscytację? Jesteśmy ciekawe również co czują osoby które po raz pierwszy znalazły się z Polsce oraz te które wróciły do niej po 20, czy 30 latach emigracji. Co nas wyróżnia? Jak zmienił się nasz kraj? Dlaczego mieszkają teraz w Polsce?

18.10.2019 Obudziłam się w... Indiach

Anna Krakowiak opowie o przygodach w podróży na Goa, codziennym życiu turystów na Goa, sposobie spędzania Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra z tubylcami, symbiozie, w jakiej żyją wyznawcy różnych religii, przyrodzie i warunkach klimatycznych.

29.11.2019 Obudziłam się w... Stanach Zjednoczonych

Jadwiga Podolska-Kaczkowska, studentka UTW DK Zacisze, opowie o swoim dwudziestoletnim pobycie w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Spotkaniom towarzyszyć będzie odpowiedni klimat i poczęstunek.

Projekt „Akademia Liderów Wolontariatu” realizowany jest przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i jest częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

ORGANIZATORZY:

DOFINANSOWANIE:

   

czas wolny