Pokaz mody: TOPSI na topie

Pokaz mody: TOPSI na topie

11 marca 2013

 

Studentki UTW DK Zacisze uległy czarowi pokazów mody. A to za sprawą profesjonalnego podejścia do pokazu. Od kilku tygodniu przygotowywały się do wyjścia na wybieg. Ćwiczyły naukę chodzenia po wybiegu pod okiem Zbigniewa Dardy na zajęciach Tańca integracyjnego. Dokonały wyboru strojów i pierwszych przymiarek z projektantką mody Teresą Kretowicz z firmy Topsi. W dniu pokazu profesjonalny makijaż studentkom UTW wykonała Małgorzata Grabczyńska z Makeup Artist. Pokaz został bardzo gorąco przyjęty przez publiczność. Widowni podobały się stroje i modelki. A modelkom możliwość pokazania siebie w innej odsłonie.

Dziękujemy firmie TOPSI za wypożyczenie strojów, a studentkom UTW za odwagę.

 

Firma TOPSI powstała w 1990 roku. Jest prowadzona przez małżeństwo Teresę i Ryszarda Kretowiczów. Jej podstawowym założeniem jest szycie ubrań dla kobiet dojrzałych w rozmiarach od 38 do 48. Specjalizujemy się w sukienkach i sukniach, które to od kilku lat znowu wróciły do łask.

Teresa Kretowicz, projektantka firmy Topsi: Proponujemy duży wybór sukni do pracy, na codzienne wyjścia oraz wizytowe i okazjonalne. W naszej ofercie są ponadto spódnice, spodnie, kostiumy, żakiety, tuniki, bluzki i bolerka. W każdym sezonie wiosna - lato oraz jesień - zima powstaje nowa kolekcja, w której zawsze staramy się uwzględnić modowe trendy w fasonach i kolorystyce nie zatracając własnego charakteru. Długoletnia współpraca z producentami tkanin daje nam możliwość zakupu tkanin z tzw. „ostatnich pokazów” dzięki czemu nasze wyroby wyróżniają się na tle masowej produkcji sieciówek.

Atutem są także bardzo krótkie serie. Bezpośredni kontakt z firmą stwarza poczucie bezpieczeństwa ( źle dobrany rozmiar, indywidualna poprawka i dopasowanie czy reklamacja ). Przy wyborze tkanin zwracamy szczególną uwagę na komfort noszenia.

Chcemy aby nasze klientki czuły się w nich wygodnie a jednocześnie atrakcyjnie. Nie bez znaczenia jest też mało uciążliwa konserwacja. Stąd w kolekcjach dużo dzianin i tkanin rozciągliwych. Szczególną satysfakcję daje nam wierna od lat rzesza naszych klientek oraz fakt, iż przybywają ciągle nowe. Z przyjemnością przedstawimy Paniom nasze propozycje licząc, że strój pozostanie na zawsze nieodłącznym atrybutem kobiecości.

 

edukacja kulturalna