Wystawa Marty Woźniak „W trzecim oku”

Wystawa Marty Woźniak „W trzecim oku”

Wernisaż: 5 listopada 2013
Zakończenie wystawy: 14 listopada 2013

 

Zapraszamy do zwiedzania wystawy fotografii Marty Woźniak „W trzecim oku”, która prezentuje zbiór zdjęć z podróży, głównie z Londynu. Jak powiada Marta Woźniak: Londyn to miasto, które inspiruje mnie niezależnie od pogody czy pory roku. Właśnie tam wracam najczęściej i ciągle poszukuję nieznanych mi miejsc. Wiele osób zadaje mi pytanie: dlaczego Londyn i co mnie w nim tak fascynuje? Wtedy mówię, że odpowiedzią na to pytanie są moje fotografie”.  

Wernisaż uświetnił koncert „A z głośników po polsku” w wykonaniu Karoliny Gerej i Patrycji Gizy, solistek grupy wokalnej z Miejskiego Ośrodka Kultury w Ząbkach, które ćwiczą pod kierunkiem Beaty Kurdy.

Marta Woźniak, rocznik 1992, studentka fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Największe pasje - fotografia i podróże. Wraz z „trzecim okiem” (tak właśnie nazywam mój aparat) przemierzam miejsca, które mnie fascynują i inspirują. Fakt, że mogę podzielić się z innymi tym, co widziałam jest dla mnie czymś wspaniałym. W swoich fotografiach staram się pokazać jak widzę świat, który mnie otacza – jego piękno i zróżnicowanie.