Klub Ludzi Kultury

Klub Ludzi Kultury

8 listopada 2013

 

Klub Ludzi Kultury nie mógł zbagatelizować najnowszej książki Beaty Kiecany „Stosunki mega przerywane”, bo rzecz dzieje się na Zaciszu, a co ważne dotyczy mężczyzn i kobiet. Podczas spotkania zastanawialiśmy się, czy na Zaciszu rzeczywiście słabi mężczyźni cumują przy silnych kobietach? 

Moderator: Bogusław Falicki.

                 
O książce: Pewnego dnia, w Dzień Dziecka, Betti postanowiła zacząć nowe życie. Wyprowadziła się z domu, zabierając ze sobą tylko torbę z ubraniami i trzyletnią córkę. Czy poradzi sobie sama z dzieckiem? Czy spotka wreszcie prawdziwą miłość? Nie, tylko nie miłość, wzdrygnęłaby się Betti wtedy, 1 czerwca. Jednak życie ma dla niej niespodziankę. I to nie jedną… Na horyzoncie pojawiają się fascynujący instruktor nauki jazdy wraz z żoną (i nie jest to jedyna jego wada) oraz sympatyczny, ale bezrobotny Borys. Czy miłość czyha na nią tuż za rogiem, czy też czai się zupełnie gdzie indziej?

Beata Kiecana jest absolwentką filologii polskiej UMCS w Lublinie. Współpracowała z „Tygodnikiem Zamojskim” oraz dwumiesięcznikiem „Twoje 9 Miesięcy”. Od siedmiu lat mieszka w Warszawie, gdzie uparcie, jak mówi, próbuje zrobić karierę, a w przerwach stara się być dobrą matką dla swojej czteroletniej córeczki. Już nie wie, co jest trudniejsze… „Stosunki mega przerywane” to jej powieściowy debiut.


Źródło: www.zaczytani.pl