Klub Męski: Męskie poczucie humoru

Klub Męski: Męskie poczucie humoru

5 listopada 2013

 

 

Ze względu na ostatnie wydarzenia w pierwszej części spotkania rozmawialiśmy o Tadeuszu Mazowieckim. Wspominali go m.in. poseł Marcin Święcicki i dr Anna Karoń-Ostrowska. Fragmenty książki Tadeusza Mazowieckiego „Rok 1989 i kolejne lata” zaprezentował aktor Wojciech Stockinger. Michał Ogórek, dr Małgorzata Misiuna i Aleksander Bukowiecki analizowali męskie poczucie humoru.

 

W programie:

Debaty na ważne tematy: ŻYCIE SPEŁNIONE

  • Fragmenty książki Tadeusza Mazowieckiego "Rok 1989 i kolejne lata" zaprezentował aktor Wojciech Stockinger (12 lat w Radiu Wolna Europa)
  • Paneliści o Tadeuszu Mazowieckim: poseł Marcin Święcicki;  minister w Rządzie RP Tadeusza Mazowieckiego i dr Anna Karoń-Ostrowska (miesięcznik „Więź”, którego Tadeusz Mazowiecki był współzałożycielem i Redaktorem Naczelnym w latach 1957-1981).

O męskim poczuciu humoru:

  • Michał Ogórek; satyryk, felietonista, krytyk filmowy, autor książek; najnowsza „Kiełbasa i sznurek” (wspólnie z prof. Jerzym Bralczykiem)
  • Dr Małgorzata Misiuna; Stowarzyszenie "Zdrowie i My" „Czy mężczyźni muszą żyć krócej od kobiet”
  • Aleksander Bukowiecki; dziennikarz, publicysta, autor wywiadu z Jubilatem: O Józefie Henie - wybitnym pisarzu z okazji Jego 90. urodzin.
  • Beata Kiecana; autorka głośnej książki „Stosunki mega przerywane”. Fabuła powieści dzieje się właśnie Zaciszu. Autorka w żartobliwy sposób pisze o słabych mężczyznach cumujących przy silnych kobietach na Zaciszu!

Moderator: Bogusław Falicki.

Spotkania odbywają się w ramach cyklu Klub Męski.