XXVI Giełda Inicjatyw Artystycznych: Koncert z okazji 78. rocznicy urodzin ANNY GERMAN

XXVI Giełda Inicjatyw Artystycznych: Koncert z okazji 78. rocznicy urodzin ANNY GERMAN

12 lutego 2014

 

Dziękujemy wykonawcom i zgromadzonej publiczności za niezwykły wieczór wspomnieniowy poświęcony Annie German. Z przyjemnością słuchaliśmy kolejnych wystąpień bliskich, przyjaciół i artystów związanych z Anną German. Słuchaliśmy wzruszających wystąpień Jolanty Kubickiej, Andrzeja Dąbrowskiego, Oleksandry Zhuraveli i Inki Sokołowskiej z zespołem Fasolinki. Na widowni zasiedli m.in. Anna Majewska i Zbigniew Wodecki. W trakcie spotkania rozmowy z gośćmi nagrywała Telewizja Polonia 24, która o 22.00 wyemiotowała program o Annie German. 

Koncert odbył się w ramach cyklu Giełdy Inicjatyw Twórczych


W programie:

  • Premiera książki „Człowieczy los” Irmy Martens-Berner
  • Minikoncerty: Jolanta Kubicka, Andrzej Dąbrowski, Krzysztof Cwynar, Joanna Halszka Sokołowska, Oleksandra Zhuravel, Julia Karlova-Antczak, Inka Sokołowska z zespołem Fasolinki, Alicja Mieszało, Natalia Fiedorczuk, Marta Słociak. Akompaniament: Beata Górska-Słociak
  • Projekcja filmu o Annie German.


Wieczór poprowadzili Bogusław Falicki i Andrzej Susłowski.

Ważna informacja! Podczas koncertu odbyła się zbiórka Polskiej Akcji Humanitarnej. Zebrano 2065 zł. Kwota ta pozwoli zbudować 2, 5 domków dla dotkniętych tragedią rodzin na Filipinach. Mirosław Harasim dziękuje z całego serca za wkład i zaangażowane.

Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem.
Człowieczy los niesie z sobą żal i łzy.
Pomimo to można los zmienić w dobry lub zły.

Film o działaniach PAH na Filipinach: ryanwalsh.info