Piękna Ty! Piękny Targówek! Metamorfozy kobiet z Targówka

Piękna Ty! Piękny Targówek! Metamorfozy kobiet z Targówka

8 marca 2015

 

 

Jak wyglądać fantastycznie w każdym rozmiarze? Jak w prosty sposób podkreślić atuty sylwetki lub ukryć niedoskonałości? Czy istnieją kolory podkreślające dany typ urody? Każda kobieta zarówno w dużym, jak i małym rozmiarze może wyglądać pięknie.

W programie spotkania:

  • - uniwersalne sztuczki modowe i wizażowe dla każdej z nas
  • - mini warsztaty z autoprezentacji
  • - indywidualne konsultacje ze stylistką i wizażystką
  • - koncert gitarowy Jana Kasprzyka
  • - a na zakończenie kwiatek dla każdej Pani.

 

Z okazji 8 marca Stowarzyszenie Targówek w spódnicy, które działa na rzecz integracji i aktywizacji społeczności lokalnej, przygotowało wyjątkową akcję „Piękna Ty! Piękny Targówek! Metamorfozy kobiet z Targówka”. Celem projektu jest budowanie wśród kobiet, w różnym wieku i na różnym etapie swojego życia, pewności i akceptacji samej siebie, oraz pozytywnego nastawienia do otoczenia. Odpowiednio dobrany ubiór, makijaż i postawa dodają pewności siebie. Punktem wyjścia do udanej metamorfozy jest właściwa analiza kolorystyczna.

W klasycznym poradnictwie kolorystycznym wykorzystuje się kolorowe chusty o charakterystycznych dla poszczególnych pór roku odcieniach czerwieni, zieleni, błękitu, żółci, fioletu i brązu. Dzięki takiej analizie jesteśmy wstanie poznać zalety naszej urody oraz uwydatnić to co w nas najpiękniejsze. Taka wiedza jest przydatna w naszym codziennym życiu – podkreśla Urszula Białozor-Fiećko Fashion Stylist, Personal Shopper, mieszkanka Bródna, która poprowadzi mini warsztaty i indywidualne konsultacje, podczas akcji z okazji Dnia Kobiet. Od 13 lat jest wciąż pracującą modelką i aktorką reklamową. Znamy ją z „małego ekranu” między innymi z reklamy „Prince Polo: Bierz co chcesz” z Filipem Bobkiem (2006), reklamy świątecznej AVON(2006), czy chociażby z reklamy środka odchudzającego Elavia (2011/2012). Była twarzą Simple, Orange, Marina Rinaldi, Gaba, Duo Fruo, Laura per Laura i innych. Jako stylistka współpracuje z m.in.: magazynami, agencjami modelek, studiami fotograficznymi, domami produkcyjnymi.

Świadomość siebie, swoich mocnych stron oraz obszarów do pracy, czyli skuteczna autoprezentacja to kolejny aspekt, który pojawi się podczas akcji. Mini warsztaty z autoprezentacji poprowadzi Monika Perdjon z Victoria Coaching. Z wykształcenia coach,  filolog i aktorka, a z zamiłowania psycholog. Dyplom aktorski otrzymała w roku 2006 z rąk Wojciecha Malajkata. Szkoliła się pod okiem takich mistrzów, jak Zofia Kucówna, Eugenia Herman, Bohdan Łazuka. Prowadzi szkolenia, oraz warsztaty aktorskie i przygotowuje kandydatów zdających do szkół teatralnych. Specjalizuje się w tematach związanych z w kreowaniem wizerunku, prezentacją produktu i autoprezentacją.
Nie zabranie również profesjonalnych warsztatów makijażu poprowadzonych przez ekspertów kosmetycznych Mary Kay. Będzie to doskonała okazja do nauczenia się szybkich i łatwych technik makijażu dziennego. Doradcy podpowiedzą, jak odpowiednio do swojej urody malować się i modelować owal twarzy oraz udzielą indywidualnych porad pielęgnacyjnych.

Więcej:
www.targowekwspodnicy.pl


Organizator: Stowarzyszenie Targówek w spódnicy

Partnerzy: Fashion Stylist Urszula Białozor-Fiećko osobista stylistka, Victoria Coaching Monika Perdjon, Mary Kay,  DK Zacisze, Restauracja Zapętlona, PGR Bródno, WBS Bank, firma od szampana, Tuberoza, fotograf Rotter, Obsesja

RECENZJE: