Robimy podróże: Kierunek Azja

Robimy podróże: Kierunek Azja

15 lutego 2017

 

Kolejne spotkanie z cyklu „Robimy podróże”. 

W lutym podróż do Azji. Ten rejon świata, szczególnie jego południowo-wschodnią część, można scharakteryzować w trzech słowach: egzotycznie, przyjaźnie i tanio.
Wbrew obiegowej opinii wakacje tam mogą być znacznie tańsze niż podobny czas spędzony w Europie. Warunek jest jeden: podróż robimy sami. Wtedy 2 tygodnie np. na Sri Lance z przelotem, noclegami i podstawowym wyżywieniem mogą kosztować nas jedynie 2 500 zł zamiast 7 500 zł widniejących w katalogu biura podróży.
Jak się to robi? Jak lecieć? Gdzie nocować? Gdzie i co jeść? Jak się dogadać? Na te i inne pytania odpowiemy podczas spotkania.
Szczególnie skupimy się na 3 krajach polecanych na pierwszą egzotyczną wyprawę, sprawdzonych klasykach: Tajlandii, Indiach i Wietnamie.
Tradycyjnie będziemy się również poznawać i dobierać w grupy zainteresowane wyjazdem w tym samym kierunku czy reprezentujących podobny styl podróżowania. Będziemy rozmawiać o konkretnych kierunkach w konkretnych terminach. Będziemy wymieniać się doświadczeniami. Naszym celem jest stworzenie jak najlepiej dopasowanych ekip wyjazdowych, które ruszą razem na podbój Azji! W grupie raźniej, weselej, bezpieczniej i taniej.


Spotkanie prowadzi Ewa Miszczak (Warszawska Grupa Wyjazdowa).