Robimy podróże: Kierunek AFRYKA

Robimy podróże: Kierunek AFRYKA

22 marca 2017


Co trzeba wiedzieć, żeby wyprawa „na koniec świata” stała się podróżą „w zasięgu ręki”. Jak zorganizować taką podróż? Jak się do niej przygotować i jak zorganizować czas na miejscu.
Gość specjalny – Polak, który zdecydował się zamieszkać na stałe w Gambii.

Spotkanie prowadzi Ewa Miszczak (Warszawska Grupa Wyjazdowa) w ramach cyklu Robimy podróże.

Więcej o spotkaniu:
Prawdziwa Czarna Afryka fascynuje nas od dawna. Pierwsza podróż na południe od Sahary to zadziwienie i zaskoczenie. Zdumienie faktem, że oto jesteśmy w miejscu znanym wyłącznie z książek oraz filmów przyrodniczych i nie jest ono na końcu świata, że „wyprawa życia” – jak o podróży do Afryki myśli większość ludzi – to podróż w zasięgu ręki.
Zapraszamy na spotkanie podczas którego opowiemy, jak taką „wyprawę życia” zorganizować. Jaki kierunek w Afryce wybrać, czy to bezpieczne, czy mnie na to stać?
Przeanalizujemy aktualne oferty lotów i wybierzemy te najbardziej atrakcyjne. Dowiecie się, gdzie ich szukać. Poradzimy również jak się do takiej wyprawy przygotować, jak zorganizować czas na miejscu, jak unikać zagrożeń.
Tradycyjnie będzie również okazja poznać podróżników, którzy mają podobne marzenie i chcieliby połączyć siły, żeby zrealizować je wspólnie.
To doskonała okazja na poszerzenie swojego grona znajomych, poznanie lepiej fascynującego „czarnego kontynentu” i po prostu dobry pomysł na wieczór!
Zapraszamy!