Robimy podróże: Kierunek Ameryka Południowa

Robimy podróże: Kierunek Ameryka Południowa

19 kwietnia 2017

 

Podróż do Ameryki Południowej to marzenie wielu z nas. Jak to marzenie spełnić i nie zbankrutować? Gdzie można znaleźć ważne informacje o takiej podróży i jak ją zaplanować. Jakie koszty trzeba uwzględnić. Kiedy jechać i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w poszczególnych krajach.
Spotkanie prowadziła Ewa Miszczak, która w Ameryce Południowej spędziła trzy miesiące odwiedzając Wenezuelę, Brazylię, Chile, Boliwię i Peru.

Więcej o spotkaniu:
Jak stosunkowo tanio dostać się do Ameryki Południowej i jak za nieduże pieniądze po niej podróżować. Dowiecie się skąd czerpać wiedzę potrzebną do zaplanowania i zrealizowania takiej wyprawy. Przeanalizujemy najpopularniejsze globtroterskie szlaki na tym kontynencie, abyście praktycznie z gotowym planem mogli ruszyć na jego podbój.
Chcemy, żeby było jak najbardziej konkretnie i praktycznie, więc już podczas tego spotkania będziecie mieli możliwość skonstruować ekipy wyjazdowe, czyli poznać osoby zainteresowane podobnym wyjazdem. Warto się poznawać i warto podróżować w grupie, bo poza tym, że weselej, jest również bezpieczniej i taniej! Spotkaj się z nami i daj sobie szansę na przeżycie przygody życia. To jest w zasięgu Twoich możliwości. Zapraszamy.

Spotkanie odbyło się w ramach cyklu Robimy podróże.