DOUBLE KICK VOL III

DOUBLE KICK VOL III

Turniej Breakdance o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek

23 kwietnia 2017

 

Po raz trzeci na zaciszańskim parkiecie zaprezentowały się najlepsze BGirl’s i najlepsi BBoy’s. To było taneczne starcie o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek Miasta st. Warszawy. Ze sceny popłynęła najlepsza muzyka w mieście serwowana przez Dj Lazy One DJ Spike i na żywo Break da Funk. 

JURY w składzie Thomaz, Aga i Mefo przyznało nagrody:

 • DOUBLE KICK vol.3 Breaking 2vs2 turniej główny
  • I miejsce, nagroda w wysokości 1000 zł (2x500) i puchary: Gieranin Dawid Dominik i Sadlak Dawid
 • DOUBLE KICK vol.3 Kids Battle 1vs1 w kategorii wiekowej 7-15 lat
  • I miejsce i puchar: Kacper Mróz – Chłodny
  • II miejsce i puchar: Michał Lenart
  • III miejsce i puchar: Jakub Kosmal
 • DOUBLE KICK vol.3 Bgirl battle1vs1
  • I miejsce, nagroda w wysokości 300 zł i puchar: Konat Małgorzata Ewa
 • DOUBLE KICK vol.3 Footwork
  • I miejsce, nagroda 200 zł i puchar: Karapetyan Artur

 

ZOBACZ:

 

POPRZEDNIE EDYCJE:

 

PROWADZĄCY:

 • AREK MĄKA I SIERBER
  • Tych dwóch panów spotkało się we właściwym miejscu i czasie, czego efektem jest najwyższa jakość konferansjerstwa. Niebanalne podejście Mąki i Sierbera jest owocem frustracji wywołanej szablonowych, nudnym i schematycznym sposobem prowadzenia większości imprez. Ich pracę cechuje absolutny profesjonalizm, umiejętność improwizacji i elastyczność, efektowne i zarazem efektywne panowanie nad tłumem.
  • Poprowadzili blisko 50 zawodów i turniejów tanecznych, akcji charytatywnych, koncertów muzycznych oraz innych wydarzeń kulturalnych!

 

JURORZY:

 • Bboy MEFO znany na polskiej scenie od 2000 roku. Reprezentował Polskę i zajmował czołowe miejsca na turniejach tanecznych na całym świecie, między innymi w Bostonie, Orlando, Los Angeles i wielu krajach Europy. Organizator obozów tanecznych Catch The Flava. Członek ekipy Polskee Flavour.
 • Bboy Thomaz Reprezentant RockaFellaz Crew, Polskee Flavour. Podróżuje po całym świecie biorąc udział w festiwalach, imprezach, teatrach tanecznych, sędziując i prowadząc warsztaty. Jego celem jest promowanie kreatywnych pomysłów na rozwój sztuki i tańca. Odwiedził takie kraje jak: USA, Australia, Holandia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Ukraina, Anglia, Irlandia, Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Niemcy, Słowacja, Szwajcaria, Węgry, Łotwa, Litwa, Czechy, Rosja, Chorwacja i Maroko.
 • Bgirl AGA - Od ponad 12 lat związana z breakingiem. Przygodę z tańcem zaczynała w Domu Kultury w  Mielcu wraz z tamtejszymi Bboys i Bgirls. W 2008 roku wraz z czołowymi bgirls z Polski założyła ekipę Raw Bgirls z którą reprezentuje polski styl na całym świecie. Laureatka stypendium artystycznego oraz zawodów breakingowych polskich i międzynarodowych.  Instruktor tańca,  współorganizatorka zawodów tanecznych Gang Wars, Master of Class oraz koordynator spektaklu tanecznego Art Has Freshest.

 

MUZYKA:

 • Break da Funk
  • BREAK DA FUNK po raz kolejny zagrają na Double Kick. Zespół od lat, promuje funk i hip-hop. Ich najmocniejszą stroną jest po prostu improwizacja, która przynosi niesamowite efekty dźwiękowe. W rytmie Break Da Funk, dusza i muzyka to jedność, a każdy kolejny koncert to przeżycie nie z tej ziemi. 
 • Gramofony (DJ Spike), gitara (Mikołaj Harasimiuk), saksofon i wokal (Lena Romul), bas (Piotr Olszewski), perkusja (Maciej Dziedzic),

DJ:

 • DJ. LAZY ONE
  • Reprezentuje Twoja Stara Karass, Warszawski Funk oraz wytwórnię Alkopoligamia. Tanecznie- spaliła nie jeden parkiet a muzycznie nie jeden parkiet rozgrzała do czerwoności. Organizatorka Tłustych Skrecz Sesji oraz imprez ELO RAP w Warszawie. Serwuje wyszukane break\'i dla b-girls i b-boys oraz dzieli się swoimi wyszukanymi vibe\'ami w kategoriach street dance.
 • DJ.SPIKE-----BREAK DA FUNK

muzyka: FUNK, DISCO 80, BREAK BEAT, BIG BIT, MUSH UP, BBOY BEATS, HIP HOP OLDSHOOL i pochodne
Grafik, DeeJay, producent muzyczny, organizator imprez. Support'ował takie gwiazdy jak: RUN DMC (USA), Africa Bambaataa (USA), The Herbalizer (GB), us3 (GB), A-Skilz (GB), JFB (GB), Krafty Kuts (GB), 6TOYS (GB), Ugly Duckling (USA), Talib Kweli (USA), Jungle Brothers (USA), Dilated Peoples (USA), Saian Supa Crew (Francja), Looptroop (Szwecja), Stanton Warriors(GB), DrumAttic Twins (GB), Scratch Pervers (GB), Speech Defect (Szwecja), Dj.FORMAT (GB), DJ.Marc Hype-Jim Dunloop (Niemcy), Dj.Dr.Groove-DJ.Static-WEFUNK RADIO (Canada), DJ.DK-NINJA TUNE (GB), DJ.KENTARO (JAP).
Zagrał na takich festiwalach jak: Sun Dance Festival (Estonia), Lille 3000 (Francja), Dance SUMMIT - MOON LIGHT FESTIVAL (LOTWA-RIGA)
Rezydent największych zawodów breakdansowych w kraju WARSAW CHALLENGE. Współpracuje z firmą RED BULL, FIAT, SONY (OPRAWA MUZYCZNA). Współzałożyciel kolektywu DEE-JAYskiego BREAK DA FUNK. Nagrał gościnnie płytę z Justyną Steczkowską - DZIEŃ I NOC, Mariką-Plenty. Współtwórca przedstawienia edukacyjnego HISTORIA DEE-JAY'a wystawionego w ponad 200 szkołach podstawowych, przedszkolach i liceach w całej Polsce. Maluje GRAFFITI od 1990r. Na koncie ma zdobycie drugiego miejsca w ogólnoeuropejskich zawodach graffiti WRITE 4 GOLD w ekipie MIAMI VICE. Zagrał krótki epizod w filmie Juliusza Machulskiego - ILE WAŻY KOŃ TROJAŃSKI. Współpracował przy tworzeniu scenografii do filmu Papcia Chmiela Tytus Romek i Atomek - Wśród Złodziei Marzeń. Założył takie zespoły jak COUNTERCLOCKWISE, Siła DŹWIĘQ, Stare Miasto oraz BreakDaFunk Orchestra-zespół grający na żywo muzykę funk opierający się na czystej improwizacji. Kultywuje grę tylko i wyłącznie z płyt VINYLOWYCH. TOURNTABLISTA-SKRECZER. Za gramofonami od 1997.

 

RECENZJE:
PATRONAT: