Opłatkowe spotkanie studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Opłatkowe spotkanie studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku

       W tym świątecznym czasie  - niebo się raduje i cieszy się ziemia, a wszyscy wszystkim ślą życzenia - śpiewamy, spoglądając na pachnącą, przystrojoną choinkę. Wśród uniwersyteckich przyjaciół wspominamy czasy, kiedy Święty Mikołaj był naszym długo wypatrywanym gościem, lata pełne worków prezentów i te uboższe. To zapamiętane dziecięce uczucie oczekiwania na pierwszą gwiazdkę wzbudza w każdym wspomnienie: zapachu kapusty z grzybami, miłości domu rodzinnego i dzięki niemu trwa w nas piękno Świąt Bożego Narodzenia.
       Podczas corocznego spotkania opłatkowego mogliśmy wysłuchać pięknych kolęd w wykonaniu naszych solistów i zespołu „Zaciszańska Nuta”. Wspólne śpiewanie kolęd po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń to już tradycja, czas radości, uśmiechów, wiary i nadziei.
      Niech te święta będą dla wszystkich niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy dużo zdrowia, radości, szczęścia i wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji, spełnianiu marzeń.