Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje? Koncert kolęd

Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje? Koncert kolęd

Zaciszańska Nuta zaśpiewała najpiękniejsze kolędy:

 

„Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje”
„Bracia patrzcie jeno”
„W ubożuchnej stajence”
„Jakaś Światłość”
„Narodzon Zbawiciel”
„Wesoła nowina”
„Jezusa Narodzonego”
„Zaśpiewam Jezuskowi”
„Kolęda powstańcza”
„Hymn do Boga”

Solistom: Alicji Mieszało, Danucie Kamińskiej, Annie Marciniak, Janowi Kawczyńskiemu, Tadeuszowi Bartłomiejczykowi, Tadeuszowi Kowalczykowi akompaniowali Julia Greke-Patej i Jan Czerwiński.

Koncert prowadziły Bożenna Komorowska i Hanna Ciesielska z zespołu Zaciszańska Nuta.

PODZIĘKOWANIA

W imieniu członków zespołu wokalno-estradowego „Zaciszańska Nuta” z Janem Czerwińskim - kierownikiem muzycznym, solistów sekcji „Solo Classic Senior” i „Solo Senior" z akompaniującą Julią Greke-Patej serdeczne dziękujemy za umożliwienie koncertowania kolędowego w Kaplicy Zgromadzenia Oblatów dla tak licznie przybyłych Parafian - naszych sąsiadów z Zacisza.

Dziękujemy za opiekę o. Rektora i Zgromadzenia, za serdeczność, otwartość, okazane serce, jakiego nie doznaliśmy do tej pory w stolicy, za miłe spotkanie przy herbatce i kawie, za opowieść Rektora o Zgromadzeniu i drodze do kapłaństwa. Szczególną pamiątką z tego radosnego spotkania są dla nas albumy-modlitewniki "Nasz Patron Św. Józef "i "Nasz Patron Św. Jan Chrzciciel”, które dostaliśmy w prezencie od o. Rektora.

Ojcu Tadeuszowi Skolimowskiemu i Zgromadzeniu życzymy, aby Dobry Bóg błogosławił i obdarzał swą łaską w dalszej pracy zakonnej i duszpasterskiej, Parafianom
życzymy błogosławieństwa i obfitości łask bożych.

Mamy skromną nadzieję na dalszą Współpracę.

Bóg zapłać.

Bożenna Komorowska i Hanna Ciesielska - prowadzące koncert


 

literatura