Koncert UTW: Gdyby w pani byli zakochani…

Halina Potęga

7 marca (poniedziałek) 2011, godz. 15.30.

„Gdyby w pani byli zakochani…” koncert w wykonaniu zespołu „Zaciszańska Nuta” z okazji „Dnia Kobiet” podczas spotkania integracyjnego seniorów z Klubu „Jowisz”
Spółdzielczy Dom Kultury "Jowisz"
Warszawa
ul. Chodecka 4

Podziękowanie

SDK " Jowisz" serdecznie dziękuje zepołowi "Zaciszańska Nuta" za przybycie na wieczorek imieninowy w naszym Klubie Seniora.
Dziękujemy również za miłą wspólną zabawę i wspaniały występ.

Wiesława Małachowska - opiekun
Klubu Seniora w SDK "Jowisz"

      Zespół „Zaciszańska Nuta” zaprzyjaźnił się ze Spółdzielczym Domem Kultury „Jowisz”.
      Z okazji Dnia Kobiet zostaliśmy zaproszeni na wspólną zabawę. Ponieważ wśród gospodarzy spotkania było aż dziesięciu solenizantów, na stole pojawiły się lampka szampana i różne słodkości. Przy wtórze akordeonu pana Jana zabrzmiało tradycyjne „100 lat”. Wesołość wypełniła nasze serca. Jowiszanie wystąpili z programem dedykowanym paniom, a zespól „Zaciszańska Nuta” uświetnił spotkanie półtoragodzinnym występem. Konferansjerkę prowadziła Hania Ciesielska.

       Nasza koleżanka Halina Potęga w przepięknej kreacji wygłosiła monolog „Kulturalna dama” z repertuaru Hanki Bielickiej. Otrzymała rzęsiste brawa.

       Po części artystycznej przywdziałyśmy szykowne suknie i z wdziękiem wirowałyśmy na parkiecie w asyście wspaniałych kolegów.

      To było bardzo udane spotkanie. Serdecznie dziękujemy kierownictwu „Jowisza” za serdeczne przyjęcie.

Celina Mańkowska