Aktualne konkursy

V Przegląd Wokalny SŁOWIKONADA w TVP Warszawa

V Przegląd Wokalny SŁOWIKONADA w TVP Warszawa

14 kwietnia 2015

Zapraszamy do obejrzenia Kroniki.waw.pl w TVP Warszawa, której dziennikarze towarzyszyli nam w weekendowych przesłuchaniach uczestników V Przeglądu wokalnego dla dzieci i młodzieży SŁOWIKONADA. W ciągu dwóch dni na scenie DK Zacisze zaprezentowało się 155 uczestników.
SZCZEGÓŁY

7. Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”

7. Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”

24 maja 2015

To był wspaniały dzień. Nie zawiodło nas nawet słońce. Park Bródnowski stał się artystyczną przestrzenią z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych. Na scenie odbyło się 47 prezentacji w wykonaniu dzieci i młodzieży – młodych artystów Dzielnicy Targówek. Z kolei w stoiskach i na terenie Festiwalu animatorzy i instruktorzy przygotowali ciekawe warsztaty i zabawy.
SZCZEGÓŁY

V Przegląd wokalny dla dzieci i młodzieży SŁOWIKONADA

V Przegląd wokalny dla dzieci i młodzieży SŁOWIKONADA

11 - 12 kwietnia 2015

W weekend na deskach DK Zacisze wystąpili młodzi wykonawcy, by zaprezentować szerokiej publiczności i jurorom swoje umiejętności wokalne. Przegląd odkrył młode talenty i osobowości sceniczne, był ciekawym widowiskiem muzycznym, a dla uczestników ważnym sprawdzianem wokalnym.
SZCZEGÓŁY

Golden Match Prezents DOUBLE KICK VOL.1

Golden Match Prezents DOUBLE KICK VOL.1

14 marca 2015

Turniej Tańca Breakdance o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, w którym zmierzyli się najlepsi B-Boys i B-Girls. Imprezę poprowadzili najlepsi konferansjerzy w Polsce. Wspaniały duet – Arek Mąka i Sierber. Zagrali: DJ.SPIKE i Band Diabelsky LeFonque. Jurorami Turnieju byli: BBoy Bartazz, BBoy Kido i Bboy Czu Czu.
SZCZEGÓŁY

X Przegląd Zespołów i Indywidualnej Gitary Klasycznej GITARERRA

X Przegląd Zespołów i Indywidualnej Gitary Klasycznej GITARERRA

07 marca 2015

W DK Zacisze po raz dziesiąty zabrzmiała muzyka gitarowa. Przegląd ma swoją wierną widownię i wciąż przyciąga uwagę nowych gitarzystów. Jest zaciszańskim świętem muzyki. Służy konfrontacji muzyków, choć nie jest sztywnym konkursem. W tym roku występom przysłuchiwali jurorzy: Krzysztof Fetras, Wojtek Morawski i Jan Kasprzyk – pomysłodawca przeglądu.
SZCZEGÓŁY

38. Konkurs recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA

38. Konkurs recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA

18 - 19 marca 2015

Warszawska Syrenka to konkurs z wieloletnią tradycją, który pobudza aktywność twórczą, odkrywa młode talenty recytatorskie i przyczynia się do rozwoju czytelnictwa i popularyzacji literatury. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów z dzielnicy Targówek. Recytacjom przysłuchiwały się: Lidia Sycz, Monika Perdjon i Dorota Gorjainow.
SZCZEGÓŁY

Ogólnopolski Konkurs Na Plakat Filmowy

Plakat konkursu

09 - 29 czerwca 2015

W piątek, 12 czerwca laureaci konkursu odebrali nagrody i dyplomy w Warszawskiej Szkole Filmowej podczas VI Festiwalu Filmoteki Szkolnej z rąk Anny Sienkiewicz-Rogowskiej – Pełnomocnik Dyrektor PISF, dr. Macieja Ślesickiego – Kanclerza WSF, Alicji Pacewicz – Wiceprezes CEO, jurora konkursu prof. Krzysztofa Hejke z PWSTiTV w Łodzi oraz Katarzyny Tumiłowicz-Piotrowskiej, kierownika programowego DK Zacisze. Wystawę nagrodzonych plakatów można zwiedzać do 30 czerwca w WSF (ul. Generała Zajączka 7).
SZCZEGÓŁY

2. Festiwal Dzieci i Młodzieży - Artystyczny Targówek

2. Festiwal Dzieci i Młodzieży - Artystyczny Targówek

30 maja 2010

Prezentacje sceniczne zakończone koncertem Majki Jeżowskiej oraz pasaż z działaniami artystycznymi, eurobungee, trampolinami, samochodzikami dla dzieci, górą wspinaczkową, dmuchanymi zamkami, zjeżdżalnią, suchym basenem.
SZCZEGÓŁY