Jesteśmy dla Was wirtualnie!

Grafika

Szanowni Państwo,

Uczestnicy naszych zajęć i wydarzeń,

Nasi Bywalcy,

Codziennie myślimy o Was i niezmiennie serwujemy Wam kulturę – w mediach społecznościowych i na naszej stronie internetowej w nowo utworzonej zakładce Dom Kultury Zacisze online. Publikujemy tu sposoby na kreatywne zabawy z dziećmi, podajemy przepisy na ciastolinę, ale też marokańskie tabule, zachęcamy do szycia maseczek ochronnych, przeglądania e-czasopism ze świata Minecraft, patrzenia przez kolorowe szkiełka witraży. Krótko mówiąc udostępniamy materiały, karty pracy, filmiki i tutoriale. Wszystko po to, byście mogli miło i aktywnie spędzić czas w zaciszu domowym z najbliższymi, z kulturą i z nami!  

Uczestnikom sekcji Breaking Academy, Minecraft, Studia Piosenki Rozrywkowej, Studia Wokalnego Małego i Dużego, Małego Muzyka i Keyboardu zaproponowaliśmy lekcje online.

Ze względu na obecną sytuację nie możemy organizować wydarzeń z udziałem publiczności, warsztatów i zajęć stacjonarnych aż do odwołania.

Opłaty za zajęcia stałe, które zostały dokonane, zostaną przesunięte na kolejny miesiąc. Opłaty semestralne za zajęcia zostaną rozliczone w momencie powrotu do aktywnej działalności.

Każdego dnia w godzinach 9.00-15.00 możecie do nas zadzwonić 22 679 84 69 lub napisać maila sekretariat@zacisze.waw.pl

Jesteśmy dla Was dostępni w przestrzeni wirtualnej.

Zapraszamy na małe i większe wspomnienia wspólnych chwil, o których będziemy pisać na fan page'u DK Zacisze na Facebooku.

Życzymy Wam wszystkim dobrych myśli, optymistycznego patrzenia w przyszłość i jak najszybszego powrotu do relacji osobistych.

Do zobaczenia

Zespół DK Zacisze