Błysk w oku - sesja UA

Błysk w oku - sesja UA

4 kwietnia 2022

Drzwi DK Zacisze zawsze są otwarte na nowe wyzwania i nowych gości. Robimy wszystko, aby poczuli się dobrze, pewnie, aby poznali nowe otoczenie i ludzi. A, że nie od dzisiaj wiadomo, że najlepiej można się poznać w działaniu, dlatego zaproponowaliśmy paniom zza wschodniej granicy przygodę.

Przygoda ta, to pierwsze spotkanie z uczennicami Szkoły Wizażu i Charakteryzacji IN ART, które po rozmowie na temat doboru kolorystyki i charakteru zdjęć proponowały wykonanie profesjonalnego makijażu. Uczestniczki mogły w ten sposób zobaczyć swój nowy „look” i dowiedzieć się jakimi kosmetykami można uzyskać ten efekt samodzielnie poznając tajniki zawodu makijażystki.

Aby uchwycić ten moment panie zostały zaproszone do nowoutworzonego studia fotograficznego w bardzo zacisznym miejscu naszej instytucji. Na miejscu oczekiwał na każdą z pań profesjonalny fotograf Jarosław Chaber, który portretował uczestniczki. Najwięcej frajdy miały dzieci, które towarzyszyły mamom również na zdjęciach. Te chwile relaksu będą pamiątką dla mam i dzieci, a także były świetną okazją do szlifowania języka, poznania nowych słów i zwrotów.

Bardzo dziękujemy paniom Dominice Ulatowskiej, Zuzannie Hudzik, Paulinie Niewiteckiej i Karolinie Lorenc-Bryle ze Szkoły Wizażu i Charakterystyki IN ART, które pod okiem pani Beaty Brackiej wykonały makijaże podkreślajace cechy i charakter naszych uczestniczek.

Więcej o Niepublicznej Policealnej Szkole Charakteryzacji i Stylizacji InArt:

PARTNERZY: