Dzieciaki nie płacą

Dzieci z kobietą wiercą w kawałku drewna

Termin realizacji: luty-grudzień 2022

Dzieciaki nie płacą – bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży to cykl 10 warsztatów artystycznych, edukacyjnych i ekologicznych dla dzieci i młodzieży, rozwijających ich zainteresowania i kształtujących postawy aktywnego uczestnictwa w kulturze i społeczeństwie.

Celem projektu jest edukowanie dzieci i młodzieży w dziedzinie kultury i ekologii od najmłodszych ich lat; wspieranie ich rozwoju; pobudzanie kreatywności; rozwijanie zainteresowań poprzez udział w zajęciach artystycznych, edukacyjnych i ekologicznych.

W ramach projektu dzieci i młodzież będą mogły w kreatywny, mądry sposób spędzić czas, poszerzyć horyzonty i uczyć się wyrażać siebie. Warsztaty odbywać się będą w salach Domu Kultury Zacisze, ale efekty pracy warsztatowej (np. przygotowana przez uczestników miejska biżuteria) będą umieszczone na terenie Targówka.

Na każdy z warsztatów prowadzona będzie oddzielna rekrutacja. W zależności od rodzaju zajęć, będzie mogło zgłosić się od 10 do 15 osób (łącznie max. 150 osób).

Zapisy na bezpłatne warsztaty odbywać się online przez Strefę zajęć aż do wyczerpania limitu wolnych miejsc. Informacja o możliwości zapisu pojawi się w Internecie oraz na plakatach minimum dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem.

Dzieciaki nie płacą – bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży liczbą 591 głosów zostały wybrane przez mieszkańców jako jeden z 22 projektów, który będzie realizowany na Targówku w 2022 r. z Budżetu Obywatelskiego.

Warsztaty:

 

DOFINANSOWANIE: