Letnie Kino Plenerowe: Zimna wojna

Plakat filmu Zimna wojna.

25 lipca 2021, niedziela, godz. 21.00

Miejsce: górka za Domem Kultury Zacisze

Wstęp wolny.

Zapraszamy na film Pawła Pawlikowskiego, jeden z najpiękniejszych i najzabawniejszych melodramatów w historii polskiego kina. Polska lat 50. spotyka się tu z zimnowojennym Berlinem, Paryżem lat 60. i słoneczną Jugosławią, a wszystkie one stają się scenerią opowieści o dwójce ludzi, którzy nie mogą żyć ze sobą, a bez siebie – nie chcą.

Zimna wojna

W ramach projektu Letnie kino plenerowe mieszkańcy mogą obejrzeć pod chmurką po 10 seansów filmowych w każdej z 6 lokalizacji (Park Bródnowski, Park Wiecha, Pl. Trynopolski, CKiA, DK Świt i DK Zacisze). My zapraszamy na Zacisze, a dokładnie na seanse wyświetlane na górce przy Domu Kultury Zacisze, gdzie zaprezentowanych zostanie 10 polskich hitów filmowych.

Seanse Letniego Kina Plenerowego na Zaciszu odbędą się dzięki aktywności mieszkańców Targówka, którzy zgłosili projekt i na niego głosowali w Budżecie Obywatelskim. Letnie kino plenerowe liczbą 1640 głosów zostało wybrane przez mieszkańców jako jeden z 21 projektów, które będą realizowane na Targówku w 2021 r. z Budżetu Obywatelskiego.

#FilmowaStolica

FILMY:

DOFINANSOWANIE: