Koncert UTW: Wielkanocny pacierz

Plakat koncerty

25 marca 2024, poniedziałek, godz. 11.00

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy na koncert "Wielkanocny pacierz" w wykonaniu chóru "Witolin" z Klubu Relax w Warszawie i warszawskiej Orkiestry Kameralnej "Odeon". Koncert uświetni spotkanie wielkanocne studentów UTW DK Zacisze.

W programie:

  • koncert
  • warsztaty zdobienia jajek metodą decoupage

Radość ze zbliżających się Świąt Wielkanocnych Wielkanocny Pacierz to tytuł pięknego wiersza ks. Jana Twardowskiego i myśl przewodnia dzisiejszego spotkania wielkanocnego UTW Zacisze.

Koncert Chóru Witolin i Warszawskiej Orkiestry Kameralnej Odeon był uroczystym wstępem do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Utwory takie jak Do Jezusa z warszawskiej katedry  przenikały treścią do głębi, odkrywając tajemnicę życia nad śmiercią, miłości ponad wszystko.

Dziękujemy Piotrowi Kurpikowi za przygotowanie koncertu i akompaniament.  Uczestnicząc w takich ważnych momentach, pokazujemy, że wszyscy razem tworzymy małą, serdeczną zaciszańską społeczność.

W zakątku rękodzieła stworzonym przez Magdalena Soszyńska i Юлия Мацюк powstały przepiękne jajka robione metodą decoupage, które ozdobią domy i koszyczki wielkanocne studentów.

Na zakończenie części artystycznej wszyscy radośnie zaśpiewali urodzinowe sto lat dla Zofii Bohusz, opiekunki sekcji pływackiej UTW Zacisze. Świąteczny poczęstunek przygotowały studentki  i kawiarenka Zacisze Cafe, według własnych sprawdzonych przepisów.

Życzenia na zbliżające się Święta Wielkanocne przekazała w imieniu Dyrektora Rafała Dworackiego Taida Załuska. Niech wybrzmi na nowo oczekiwane przez nas Alleluja!