Licytuj: Obraz Chwila Natalii Shyryayeva dla WOŚP

Obraz prezentuje ekspresjonizm abstrakcyjny utrzymany w kolorach od fioletu po zieleń

Dom Kultury Zacisze i Sztab WOŚP Warszawa #97 zapraszają na aukcję obrazu Chwila Natalii Shyryayeva wraz z podpisem artystki.

  • Rama: bez ramy
  • Rodzaj podobrazia: płócienne
  • Szerokość: 70 cm
  • Wysokość: 50 cm
  • Kierunek: ekspresjonizm abstrakcyjny

Nataliya Shyryayeva, malarka intuicyjna, arte-terapeutka, rekomendowana nauczycielka metody Vedic Art. Swoje obrazy maluje intuicyjnie, wyrażając na płótnie to, co pragnie Serce w danej chwili, z intencją lub bez. Obrazy, które tworzy są kolorowe, niosą w sobie dużo radości i światła. Malarstwo intuicyjne – to pasja, spontaniczność, zabawa, radość, spełnienie, kreatywność, ekspresja, połączenie ze sobą, bycie w Tu i Teraz.

Malarstwo intuicyjne polega nie na technice, tylko na odczuwaniu i wyrażaniu siebie w danej chwili. Pomaga zrównoważyć nasz intelekt z psychiką i duszą. Działa to pozytywnie na wiele aspektów w naszym życiu. Lepiej przyswajamy wiedzę, rozpoznajemy swoje uczucia, nasza twórczość ma możliwość przełożyć się na kreatywność, rozwiązywanie problemu.

Obraz powstał podczas warsztatów „Flow – art. Sztuka prosto z serca” w DK Zacisze.

Nataliya "Arfeya" Shyryayeva: Dla mnie to był bardzo radosny szczęśliwy słoneczny dzień. Tworząc ten obraz, byłam po prostu Tu i Teraz i się cieszyłam życiem. Czułam się na swoim miejscu. Czułam się spełniona. Dlatego każdemu z nas życzę więcej takich chwil Radości i Spełnienia w codziennym Życiu.

Serdecznie zachęcamy do licytacji obrazu i na inne aukcje Warszawskiego Sztabu WOŚP #97.

Przypominamy, że dla WOŚP zbiera epuszka w Domu Kultury ZaciszeTy też możesz pomóc. Żadna kwota nie jest za mała.